Skocz do zawartości

Prywatne wiadomości nie działają


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zarejestrowałem się na forum, żeby kupić słuchawki i udało mi się nawiązać kontakt ze sprzedającym, ale nagle, dwa albo trzy dni temu przestały mi się otwierać prywatne wiadomości, nie da się również żadnej wysłać, po próbie przejścia do strony z wiadomościami wyświetla się komunikat:

There appears to be an error with the database.

 

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

 

Nie wiem czy to tylko mój problem, czy po stronie serwera jest coś nie tak, przeszukałem pobieżnie ostatnie tematy i nie znalazłem żadnego podobnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba cierpliwie czekać. Sprawdź czy ze sprzedającym możesz się skontaktować w inny sposób (może podał gg, email...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, sprzedający nie podał żadnych dodatkowych danych do kontaktu, mam nadzieję że on wkrótce nawiąże jakiś kontakt ze mną, albo że wiadomości się naprawią.

 

ZOstaw namiar do siebie w komentarzu pod ofertą:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności