Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do sansy clip + <100<200 nauszne bass


eddi87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie, obecnie szukam słuchawek z którymi poradzi sobie takie maleństwo jak sansa clip +. Obecnie mam JVC HA-RX 300 lecz nie spełniają one moich oczekiwań. Szukam słuchawek nausznych w przedziale cenowym do 100zł lub 200zł jeżeli różnice w modelach pomiędzy tymi dwoma przedziałami cenowymi będę na tyle odczuwalne że warto dopłacić. Słucham najczęściej Tool'a I Primus'a więc w utworach można znaleść sporo niskich tonów. Muzyka w formacie FLAC bez EQ. Najbardziej chodzi mi o czystość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co - jeżeli można wiedzieć - nie spełniło Twoich oczekiwań w JVC? Namierzam się na coś podobnego, JVC HA-S360 po kilku miłych z nimi spotkaniach, ale w domu używam K518DJ odkąd tylko pojawiły się w Polsce i jestem bardzo zadowolony.

 

Clip Zip (czyli Clip+) napędza je wprawdzie dopiero przy końcu paska głośności i są mało portable, ale dźwiękowo bardzo mi leżą (podobnie jak K414P, z których się na nie przesiadłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności