Skocz do zawartości

Recabling CAL! czy warto?


sklerotyk

Rekomendowane odpowiedzi

Co do flacow to juz wiem i mam pare albumow :) a do czego uzywasz tych sluchawek? tzn jaki odtwarzacz? wpinales do jakiejs mp3 dobrej? chyba sie skusze kiedys na ten wzmacniacz, moze na gwiazdke czy cus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat moj telefon, czyli xperia z androidem 4.0 dostala pelne wsparcie z serii walkman firmy sony, więc odtwarzacz jest bardzo dobry. Wpinalem je do pieca lampowego z Peavey'a przez przejściowke na dużego jacka i wtedy jest niezly odjazd, no ale nie bede nosil pieca ze soba :) Dla ciekawostki to zmiana kabla "kosztowala" 25 gram caly zestaw, wiec nie jest to jakas znaczna roznica w masie, a kabelek jest dosc elastyczny i przyjemny w uzytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryczny kabel w CAL jest tak mierny (od strony przede wszystkim trwałości) że jego wymiana jest naprawde warta uwagi z przyczyn czysto eksploatacyjnych. a jeśli ktoś usłyszy duży postęp w jakości dźwięku to jest wygrany podwojnie.

slowem mozna tylko zyskac: pojedynczo lub podwojnie. do tego dochodzi jeszcze estetyka - ladnie zrekablowane CAL lepiej sie prezentuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam pytanie, gdzie udało wam się kupić wszystkie materiały do rekablowania CAL! oraz czy nie wiecie, czy ktoś w Stalowej Woli lub okolicach (Rzeszów, Sandomierz itp) mógłby zająć się taką operacją? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Zajrzyj tu http://forum.mp3store.pl/topic/88316-naprawa-rekabling-sluchawek-i-inne-diy-lista-osob/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzis wymienilem jacka w sluchawkach z neutrika na Ventilco z powodów technicznych. Efekt pod wzgledem estetycznym bardzo ładnie, a pod wzgledem brzmienia ciut lepiej w sumie ^^

Foto:

Fajnie, bo złącznia na kable tez sa pozłacane, nie tak jak w przypadku neutrika :)

QhtjBoI.jpg

 

Tu w całosci, strasznie wyszlo, mrówkowato :S

PL2A8rf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje fanaberie jak to określił bad'n'quiet :-D jakbys poczytał wcześniej to byś się dowiedział :-D

 

Widzę trafiłem w dziesiatkem z tym tematem :-D 2k+ wyświetleń, to dobrze :-D ale naprawdę z tym Jackiem ventilco jeszcze ciut ciut zyskały na brzmieniu imho, a kosztuje prawie tyle co neutrik ^-^

Edytowane przez sklerotyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności