Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Jakie sluchawki polecacie do 1000-1500zl do SGS3?


Sieniek

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to dziwne to wszystko jest i juzz sam nie wiem od czego to zalezy czy sluchawki sie zgraja z odtwarzaczem bo np moje wczesniejsze superluxy hd661 maja Impedancja: 68 Ohm a potrafia grac naprawde glosno i dosc spoko sie zgrywaja z SGS3 z kolei custom one pro maja Impedancja 16 z tego co kojarze wiec te juz wogole powinny byc latwe do napedzenia a K618DJ maja 32 Ohm wiec tez nie powinno byc problemu. Moze ktos mi wytlumaczyc o co tak naprawde tu chodzi? zalezy mi na jak najlepszej jakosci muzyce i jesli np K618DJ nie sprostaja moim wymaganiom to czy bede mogl do tego kupic jakis przenosny dac/amp by podlaczyc do telefonu i wtedy sluchac z K618DJ? Czy moze to ewentualnie wiele zmienic w jakosci i glosnosci muzyki?

 

Oprócz impedencji jest jeszcze taki parametr jak skuteczność mierzone w mW/dB i jest on nawet ważniejszy. Myślę że taki modelowy uśredniony telefon/grajek nie będzie miał problemów z napędzeniem słuchawek 0-32om a nawet trochę więcej, chyba właśnie że są bardzo mało skuteczne.

 

Co do słuchawek to ja mam tak, że słuchawki które grają efektownie i poszarpaną charakterystyką z dużym basem robią dobre wrażenie w pierwszej chwili (to są takie słuchawki jak Monstery) ale im dużej ich słucham tym zaczynam słuchać tym słyszę coraz wyraźniej plastikowe brzmienie, brak szczegółówości, nie mówiąc nawet o micro-szczegółowości, a dźwięk sztucznie nadmuchany i przebasiowiony męczy... to wszystko sprawdza że w krótkim czasie chce mi się wymiotować.

 

Z dobrymi słuchawkami jest inaczej. Na początku nie muszą wcale robić dobrego wrażenia, ale im dłużej słucham i odnajduje, dobrą barwę, szczegółowość, precyzje i wszystkie smaczki na początku ukryte, to w takich słuchawkach mogę się rozkochać.

 

Kolejną sprawą jest muzyka jakiej słuchasz. Ona ma bardzo istotne znaczenie. Domyślam się, że ten chłopak co kupił Beatsy słucha dużo spłaszczonej muzy, ze skompresowaną dynamiką i jeśli o taką chodzi o taką muzykę to nie warto wydawać na słuchawki więcej niż 200zł bo i tak tam w tej muzyce nie ma czego znajdować. Mało tego - słabe realizacje na lepszych słuchawkach brzmią jeszcze gorzej! Bo obnażają płyciznę, brak dynamiki i kupowatość dźwięku. Natomiast jeśli słuchasz dobrych realizacji to dobre słuchawki uskrzydlą muzykę.

 

Z taką kasą przeszedłbym się na twoim miejscu posłuchać nowych Denonów i nowych Sony. K618dj oczywiście warto wziąć pod uwagę. Ze swojej strony polecam V-moda m80, a jeśli pasują Ci półotwarte konstrukcje to pewnie Fidelio L1 Ci się spodobają.

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś na tym forum ma problemy z uważnym czytaniem ? W którym miejscu napisałem że kupiłem beatsy ? Do tego sarkastyczne wypowiedzi typu MrBrainwash skąd ty wiesz jakiej ją muzyki słucham. Napisałem że mam taki sam problem jak autor tego tematu. Również posiadam taki budżet na słuchawki, poświęciłem cały dzień na przesłuchanie tego co polecaliście i moim zdaniem najlepsze do galaxy s3 będą słuchawki dokanalowe lub z wbudowanym wzmacniaczem. Osobiście zamówiłem shure i jestem z nich zadowolony. Tylko szkoda ze nie da się przekonać autora tego tematu ze to będzie najlepszy wybór. ( mowa tu o konstrukcji dokanalowej)

Edytowane przez AGRIP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ipod i inne dobre grajki, ale wiesz, ze sgs III to nastepny po iphone najlepiej grajacy smartfon, a niektorzy stawiaja go ponad urzadzenia apple. Mrbrainwash bardzo dobrze ci to napisal basowe sluchawki od razu robia wrazenie, ale po godzinie sluchania juz nie jest tak ciekawie. Nawet jak sluchalem jakichs dokow sony z ipoda to przez pierwsze 5 minut strasznie mi sie podobaly, a potem stwierdzilem, ze to przebasowiony shit z zakryta reszta pasm kijowym kablem i slabej jakosci gumkami.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytam już z czystej ciekawości. Napisałeś ze model studio jest najgorszy z tej rodziny słuchawek monstera

 

"Beatsy- niesmiertelny shit studio to najgorzej grajace z tej rodziny"

 

W takim razie które uważasz za najlepsze, chciałbym to sprawdzić.

Edytowane przez AGRIP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AGRIP nie miałem intencji Cię obrazić. Jeśli moje "jeśli" Cię uraziło to sorry. Po prostu się z Tobą nie zgadzam. Sam mam telefon samsunga też na wolfsonie i po podniesieniu mocy w menu serwisowych potrafi napędzić nawet bardzo wymagające słuchawki (a samsungi z serii galaxy mają jeszcze większe moce). Mógłbyś się też pochwalić na jakich albumach dokonywałeś odsłuchu, oraz jak długo on trwał i w jakich warunkach. Sprzętu audio nie ocenia się po 5 min odsłuchu w sklepie, bo słuch bywa bardzo mylący niekiedy. Jest też taka zależność jaką opisałem wcześniej, pewne cechy dźwięku wydają się atrakcyjniejsze tylko na krótszym dystansie, Beatsy zostały tak zaprojektowane, aby robić dobre pierwsze wrażenie, z małą dbałością o wierność przekazu i SQ. Jeśli w pomiarach wypadają słabo i dużo osłuchanych dobrze ludzi mówi ,że słabo to gra to nie oznacza od razu, że Tobie ten dźwięk się nie spodoba, ale raczej to, że "wszyscy nie mogą się mylić" i grają słabo ;) Mi bardzo podobały się SHP2500 dźwiękowo i uważam, że jest to półka dźwiękowa niektórych beatsów, ale dźwięk ich miał swoje ułomności, których nie znajdziemy w innych słuchawkach.

 

Co do jakości muzyki. To jeśli słuchasz dużo popularnej elektronici, to beatsy za 800zł zagrają dobrze, tak samo dobrze jak jak uznane modele do 200zł, a takie słuchawki za 500zł-1000zł mogą wydać Ci się słabe. Uzasadnienie dałem wyżej.

 

Swoją drogą jest dużo słuchawek podobnych do beats które zagrają lepiej. Teraz chociażby nowe modele philipsa, sony, ATH, AKG i mniej znane z zagranicy (można sobie zobaczyć przegląd na innerfidelity), które zagrają lepiej i będą o połowę tańsze jak nie więcej...

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solo hd graja lepiej niz studio, a podobno najnowsze mixr podchodza pod polke sluchawek za 300zl. A co to zmienia nie lepiej wziasc sobie takie aerial7 beda chociaz lepsze os tych beatsow. Przejrzyj sobie inne produkty monster inne niz beatsy one tez podobno fajnie graja.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBrainwash Jeśli chodzi o albumy z których dokonywałem odsłuchu, były to:

 

Dr. Dre - The Chronic 2001

 

Dope D.O.D. - Branded

 

Fokus - Prewersje

 

Slums Attack - CNO2

 

Paul Kalkbrenner - Berlin Calling

 

Wszystko w formacie FLAC

 

Głównie słucham Hip Hopu, muzyki w stylu Paula Kalkbrennera i czasami Dubsteep. Jeżeli chodzi o warunki w jakich wykonywałem odsłuch, była to raczej cisza gdzie co najwyżej sprzedawca klepał palcami w klawiaturę.

 

"wszyscy nie mogą się mylić" Ale nie "wszystkim" też się nie podoba

 

Zgodzę się z tobą że bardzo istotne znaczenie ma muzyka jakiej się słucha. Wczoraj przez chwilę obserwowałem shoutbox tego forum i osoby które wypowiadały się w tym temacie w głównej mierze słuchają Rocka, Heavy metal itp. muzyki.

Druga sprawa, czesto pada słowo "sztuczny dzwięk". w muzyce takiej jak Rock, Heavy metal itp dużo jest naturalnych instrumentów gitary perkusja itp. Myślę że słuchawki takie jak Beatsy nie znalazły by w tym zastosowania. Natomiast nadały by się do Hip Hopu czy muzyki elektronicznej. gdzie dzwięk jest generowany w głownej mierze komputerowo (mało przy pomocy naturalnych instrumentów, podłączonych bezpośrednio ze źródła)

 

 

 

 

Edytowane przez AGRIP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj nie mówi sie o tym, ze beatsy są do niczego. Chodzi bardziej o to, że nie są warte swojej ceny za która można mieć naprawdę audiofilskie słuchawki. Często rownież lepiej wyglądające.

 

Sam zreszta chciałem kupić beats studio po których przetestowaniu byłem zachwycony. Po rozbudowaniu iSpota w Katowicach na szczęście mogłem przetestować ich razem z akg k550 i paroma innymi modelami. To co usłyszałem to był kosmos ... po przerzuceniu sie z k550 na studio byłem załamany; lubię basy, choć bardziej mi zależy na czystej górze, ale słuchając beatsow miałem wrażenie ze karmie moje uszy jakaś papką basową, było ich tak dużo ze mam do teraz wrażenie basow w górze, średnich tonach - ogółem wszędzie.

 

Jeśli to lubisz ... Tak czy inaczej ja jeśli jako młody chłopak nie pokierowalbym sie wyglądem to zdecydowanie wybralbym cos innego, ale to rownież przez mój gust muzyczny.

Edytowane przez TvSuperStar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AGRIP

 

Jeśli lubisz ozdobne słuchawki djskie to możesz iść posłuchać Skullcandy MIX MASTER - one przynajmniej coś sobą reprezentują

 

We FLAC powiadasz... hehe ;)

 

Beatsy grają tak:

limited dynamic range and flat soundstage for an illusion of detail retrieval and loudness

 

Z tego co zauważyłem jesteś fanem loudness nawet jeśli nie jesteś tego świadomy. Muzyka, która gra głośniej podświadomie jest odbierana jako atrakcyjniejsza (silniejszy bodziec), ale sorry to nie jest żadna jakość muzyki... Na tych albumach co podałeś, to powinieneś testować K518dj, a nie k181dj :)

 

W tym miejscu należy przerwać dyskusję, bo to donikąd nie prowadzi. To tak jakby fan McDonalda sprzeczał się z fanem wellness o to który posiłek jest lepszy.

 

Te forum jest raczej miejscem spotkań fanów wellness dla uszu i nie dziw się wrogim reakcjom. Ja przyznaje im racje i współczuje twoim uszom. Lecz z twojego pkt. widzenia sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Cóż masz racje, Beatsy są dla Ciebie stworzone :)

 

Ale tutaj nie mówi sie o tym, ze beatsy są do niczego. Chodzi bardziej o to, że nie są warte swojej ceny za która można mieć naprawdę audiofilskie słuchawki. Często rownież lepiej wyglądające.

 

Sam zreszta chciałem kupić beats studio po których przetestowaniu byłem zachwycony. Po rozbudowaniu iSpota w Katowicach na szczęście mogłem przetestować ich razem z akg k550 i paroma innymi modelami. To co usłyszałem to był kosmos ... po przerzuceniu sie z k550 na studio byłem załamany; lubię basy, choć bardziej mi zależy na czystej górze, ale słuchając beatsow miałem wrażenie ze karmie moje uszy jakaś papką basową, było ich tak dużo ze mam do teraz wrażenie basow w górze, średnich tonach - ogółem wszędzie.

 

Jeśli to lubisz ... Tak czy inaczej ja jeśli jako młody chłopak nie pokierowalbym sie wyglądem to zdecydowanie wybranym cos innego, ale to rownież przez mój gust muzyczny.

 

ok-1.jpg

 

minus za szczerość nice ;)

 

PS. Ja też słucham trochę hh (bo słucham właściwie każdej muzyki) i nie lubię tak jak koledzy u góry jak mi bas wszędzie wchodzi na każde pasmo i w dodatku ma słabą fakturę, o kontroli jakiejś szczególnej nawet nie wspominając... No ale może dziwny jestem bo ja elektroniką potrafiłem delektować się na grado... hehe

 

także zdrowia życzę.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja dałem minus ;) Poza tym ta dyskusja i tak do nieczego nie doprowadzi.

 

Różni są ludzie i różne upodobania.

 

Najlepiej iść do sklepu, przesłuchać i kupić takie które odpowiadają własnym upodobaniom muzycznym. Bo jeżeli miał bym kupić np. K550 w ciemno i przysłali by mi je do domu, usiadł bym i płakał bo wydałem 800zł na słuchawki w których na odtwarzaczu takim jak Galaxy S3 słysze tylko vokal.

Edytowane przez AGRIP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdajesz sobie AGRIP sprawę z faktu, że K550 grają najlepiej ze sprzętu przenośnego? (a przynajmniej taka jest opinia) :) Człowiek przyzwyczajony do basu łupiącego po głowie musiałbym spędzić przynajmniej tydzień albo dwa żeby odejść od nawyków.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up.

 

Wszystko jest dla mnie zrozumiałe. Tylko temat był po to założony, zby dobrać odpowiednie słuchawki do odtwarzacz Galaxy S3. Czy ja w którejś linijce swoich wypowiedzi napisałem że np. takie słuchawki jak K550 nie zagrają ładnie na Ipod czy innym wysokiej klasy odtwarzaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze K550 mają wysoką sprawność, po drugie niezłą izolację i małe wymagania wobec źródła, zaś w S3 jest układ lepszy lub podobny do tego w SGSie, wątpię, żeby brakowało mocy dla słuchawek z tego co wiem dosyć mało wymagających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety coraz bardziej czuje, ze kolega wpadł w taki trans, pokazują mu lepsze modele, ale jednak bitsy wołają z półek iSpota, a on sam oszukiwać sie będzie, ze są takie dobre. Alee ... w końcu to jego kasa, a my już chyba sie wielokrotnie przekonaliśmy sie ze nie ma sensu pomoc komuś kto zakochał sie w " b " na sluchawkach.

 

Ps. Czy ja dobrze rozumiem czy agrip nie chce kupić dobrych słuchawek z powodu tego, ze nie ma specjalnego, super, ultra ... odtwarzacza ?

Edytowane przez TvSuperStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdajesz sobie AGRIP sprawę z faktu, że K550 grają najlepiej ze sprzętu przenośnego? (a przynajmniej taka jest opinia) :) Człowiek przyzwyczajony do basu łupiącego po głowie musiałbym spędzić przynajmniej tydzień albo dwa żeby odejść od nawyków.

 

jezeli ktos da rade ogarnac tak duze muszle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minus za szczerość nice ;)

Minus ode mnie jak już. I nie "za szczerość" a za stwierdzenie:

Te forum jest raczej miejscem spotkań fanów wellness dla uszu i nie dziw się wrogim reakcjom. Ja przyznaje im racje i współczuje twoim uszom.

To forum jest miejscem spotkań osób słuchających muzyki ze sprzętu audio wszelakiego. To co dla jednego jest "wellness" dla innego jest słabe i męczy więc ciężko jest stwierdzić co tym "wellness" jest ostatecznie. Gust... gdy chodzi o kwestie odbierane zmysłami kluczowe znaczenie ma gust. Beats nie grają (zapewne, postaram się nadrobić odsłuch) źle tylko nieadekwatnie do ceny. A są drogie bo stały się elementem popkultury wylansowanym przez artystów. To tak jakby mieć pretensje że Converse All Stars kosztują 2-3 razy tyle co zwykłe trampki. Kosztują bo stały się symbolem mimo że chodzi się w nich jak w takich za 70-80zł. Zauważyłem że na forum ciut zaczynamy mylić "gra źle" z "gra nieadekwatnie do ceny". Na K3003 nikt nie naskakuje że grają źle (kuchnia, w tej cenie powinny W4 zjeść bez popity a tak nie jest) za to na Beats większość osób bywających tu regularnie.

 

Swoją drogą widzę kosmiczne odejście od tematu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po pierwsze K550 mają wysoką sprawność, po drugie niezłą izolację i małe wymagania wobec źródła, zaś w S3 jest układ lepszy lub podobny do tego w SGSie, wątpię, żeby brakowało mocy dla słuchawek z tego co wiem dosyć mało wymagających."

 

 

"wątpie" z tego co widzę posiadasz Galaxy S z zainstalowaną aplikacją voodoo. Na pewno nie słyszałeś Galaxy S3 w zestawieniu z K550. Podczas testowania AKG grały bardzo cicho, w głównej mierze słychać było jedynie vokal. Według mnie słuchawki są nie wygodne, nie mam odstających uszu a mimo to po 10min odsłuchu bolały. Największe wrażenie zrobiły na mnie Custome One Pro, wszytko było super tylko dla czego tak cicho. Problem tkwi w głośności odtwarzacza. Na forach telefonów komórkowych, użytkownicy również się skarża że telefon gra za cicho.

 

Jeżeli chodzi o aplikacje voodoo saund nie powstała jeszcze aktualizacja dla Galaxy S3. Możliwe że to coś zmieni.

 

Na chwilę obecną najlepiej grały dokanałowe słuchawki i beatsy.

 

"Niestety coraz bardziej czuje, ze kolega wpadł w taki trans, pokazują mu lepsze modele, ale jednak bitsy wołają z półek iSpota"

 

Owszem pokazali, pojechałem i sprawdziłem. Grają za cicho, problem tkwi w odtwarzaczu. Nikt nie polecił słuchawek z wbudowanym wzmacniaczem, które grzeszą jakością dzwięku. Nie ma takich? Może w tym tkwi problem. Galaxy S3 ma problem z zasileniem słuchawek i muszą to być dokanałowe lub z wbudowanym wzmacniaczem. Byc może aplikacja voodoo zmieni postać rzeczy, mam taką cichą nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi bardzo 4ndr3, że nie zrozumiałeś co napisałem. Robisz ze mnie jakiegoś rasistę :/ , a tak wcale nie jest. Ja też uważam, że forum jest dla wszystkich o różnych gustach - mówię tak dla jasności, jakby ktoś jeszcze nie rozumiał. Jakbyś uważniej czytał tekst to wyraźnie zaznaczyłem kwestię "gustów". Największe odejście od tematu zrobiłeś Ty. Omówienie słuchawek które zostały polecone, jest raczej dość istotną sprawą.

 

A więc wracając do tematu.

 

@AGRIP wiedziałem, że nie od Ciebie. I wiedz, że szanuje twoje zdanie i wiem, że beatsy mogą się podobać - mam dobrych znajomych co są nimi zachwyceni. Lecz rozmawiamy tu o słuchawkach które są najlepsze "jakościowo". Temat założył @sieniek i o takie słuchawki właśnie pytał. Brakowało mu basu, nie dlatego, że lubi basowe słuchawki, ale dlatego, że HD661 go prawie nie mają i analogicznie z górą. Co do osłuchu własnego to całkowicie się z Tobą zgadzam. Przy takiej kwocie, nawet wypadało by takiego odsłuchu dokonać. Tylko właśnie ja bym chciał zaznaczyć, że do takiego odsłuchu trzeba odpowiednio podejść i najlepiej zrobić kilka takich podejść. Odbiór dźwięku zależy od mnóstwa rzeczy upodobań, doświadczeń, nastroju, pory dnia, warunków itd. itd.

 

Autor tematu słucha:

Muzyka jakiej bede sluchal to: trance, rock, dance, muzyka filmowa, rozne soundtracki, czasem troche hip hopu, pop, reggae, funk, lounge, duzo tez spokojnej muzyki, duzo motywacyjnej muzyki ze tak powiem treningowej. Pare przykladow: Phil Collins, Pink Floyd, Dzem, Bryan Adams, Tiesto, Westbam, Kanye West, Jay z Linkin Park, 2pac itd

 

Czyli dość różnorodnej muzyki. Beatsy (chociaż przecenione) mogą sie nadawać do takiego HH czy elektroniki, ale będą wypaczać "tu patrz pogrubione przykłady". Nie jest to, żaden rasizm z mojej strony (dzięki 4ndr3 :woot: ) ale wskazówka, że lepiej poszukać bardziej uniwersalnej szkoły brzmienia. I IMO nie prawdą jest, że z samsunga nie pójdzie nic prócz beatsów i dokanałowych.

 

Już padły dość przyzwoite propozycje w temacie, więc nie bedę ich powielał. Tyle z mojej strony.

 

Peace

 

Muzyki slucham przede wszystkim na silowni i podczas treningow (najbardziej pomaga mi w dodatkowej motywacji i mobilizacji)

 

Tutaj akurat bardziej dokanałowe się spiszą, ew. jakieś małe dobrze trzymające się głowy. Do treningów można mieć nawet drugie słabsze słuchawki tak by nie żałować, gdy się uszkodzą, czy coś. Wiele osób tak robi ma jedną główną parę do słuchania codziennego i jakieś tanie (ale dobre) doki / clip-on do sportu.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem żeby zabrzmiało to jak oskarżenie o rasizm. Bardziej chodziło mi o to że dla mnie (może moje czytanie ze zrozumieniem kuleje, zdaję sobie z tego sprawę bo nie raz mi to zasugerowano) wyszło to jak oznajmienie "to forum ma swój standard jakości sprzętu i jeżeli uważasz inaczej to licz się z atakami". A takie oznajmienie jest krzywdzące zarówno dla adresata (zniechęca do forum) jak i dla forumowiczów (więcej zniechęconych da mniej osób które się wypowiedzą). Jeżeli mój przekaz zabrzmiał jak oskarżenie o muzyczno-sprzętowy rasizm to przepraszam, nie tak miało to wyjść.

 

A co do tematu, dziwi mnie że przy tak różnym środowisku odsłuchowym nikt Autorowi nie polecił hi-endowych IEMów. Może warto skontaktować się z Audiomagic na odsłuch np Westone? Może to trochę "armaturowe fanbojostwo" ze mnie wychodzi ale takie UM3x łapią się w budżet, są niesamowicie wygodne plus nie będą przeszkadzać przy treningach. I zagrają... hmm, moim zdaniem bardzo efektownie i satysfakcjonująco dla słuchacza. Jest na audiostereo recenzja UM3x w której autor określa je niejako za możliwość wyjścia na dwór z jakością stacjonarnego sprzętu audio. Polecam przeczytać http://www.klub.audiostereo.pl/artykuly/westone-um-3x-rc-art315.html . Od siebie bym polecił W4 ale tu już będzie gorzej z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4ndr3 nie chcę tego rozciągać na forum publicznym, a PW niestety niedziała :( ale zamiast atakować, "atakujących" po prostu sprawy wyjaśniaj. Moja wypowiedź nie była, żadnym manifestem, ani ostrzeżeniem, a słowa wellness chyba za bardzo nie rozumiesz, nie rozumiejąc tym samym analogii. Ja kolegi nie atakowałem, chociaż powinien się z takimi atakami liczyć, bo jest parę osób na forum, którzy mają cięty język, chociaż kilku najbardziej widocznych nie ma już w naszym gronie [*]. Mniej wyobrażeń, a więcej faktów i będzie dobrze :)

 

"to forum ma swój standard jakości sprzętu i jeżeli uważasz inaczej to licz się z atakami".

 

Ale na forum przecież są standardy sprzętu. :unsure: Są np. słuchawki polecane do 100 do 300 i do 1000zł. Jakby nie było standardów to po co w ogóle wchodzić na to forum? Zastanów się Panie z czerwonym nickiem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj ale sie porobilo :P

 

Sciagnij z USA V-MODA M80, (chyba ze chce ci sie czekac na m100. ) z tego czego i ile sie o nich naczytalem, to powinny idelanie podpasowac.

Edytowane przez Icecoldart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-moda to super słuchawki, chociaż nie dają takiej sceny jak pełnowymiarowe słuchawki. Z wolfsonami bardzo ładnie grają :) Ja jeszcze dokładam E6 ale myślę, że z galaxy po małym podkręceniu w menu to w ogóle nie byłoby problemu. Ja bym chętnie chapną M100, ale wyszło by mi sporo drożej i trzeba byłoby czekać więc wziąłem m80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności