Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do telefonu, 80zł max


Lajik

Rekomendowane odpowiedzi

Padły mi słuchawki dokanałowe (Philips SHS8000), jedna słuchawka gra bardzo cicho, więc czas na zmiany.

Ogólnie byłem z nich zadowolony, nie najgorszy bas (na moje odczucie), góra potrafiła czasami razić (za wysoka) ale dało się znieść.

 

Szukam doków do reggae i rapu. Korzystać z nich będę głównie w autobusie. Chciałbym aby słuchawki miały odczuwalny bas (na ile to możliwe w tym budżecie), lubię wyrazisty wokal, no i żeby góra nie kuła w uszy. W miarę wygodne, autobusem jadę 40 minut w jedną stronę.

Słuchałem dzisiaj philipsów SHE3500, grały fatalnie ale były wygodne więc szukam czegoś w tym stylu, tzn leciutkie, małe.

 

Więc tak: doki do +/- 80 zł, wyraźny bas i wokal, nie kłująca góra, symetryczny kabel, będą grały z Nokii 5800 xpress music.

Myślałem o Bw M1 ale trochę za drogie...

 

Dobrze by było gdyby mógłbym je dostać w RTV euro AGD.

Edytowane przez Lajik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powodowały ból ucha w przeciągu niecałej godziny. Do tego miałem problem z prawidłowym usadowieniem ich w kanale.

Niestety są one na tyle problematyczne, że bez przymiarki do własnego ucha nie można nic powiedzieć o ich wygodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kiedys sluchales dokow dolaczanych do samsungowych telefonow, jak nie to posluchaj. Potem wyobraz sobie, ze alphy sa 10 razy wygodniejsze.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku po przeczytaniu recenzji skłaniałem się w ich kierunku ale widzę, że ciężko z dostępnością.

 

w komisie rhalf wystawił 2 pary i to w lepszej cenie niż jak także zapraszam do komisu :-) http://forum.mp3store.pl/topic/94901-awei-es-q3-niebieskie/

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności