Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słuchawki nauszne na miasto 300 -350 zł


hiob1988

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

potrzebuję kupić słuchawki nauszne, domyślem się, że temat był poruszany nie raz, ale zanim znajde to bida. Chodzi o słuchawki nauszne do 350 zł. Podłączone do Htc Wildfire S. Pytanie czy wogóle opłaca się podłączać takie słuchawki do smartphona? Czy może lepiec coś tańszego?? Zastanawiam się nad słuchawkami Areial7 tank2. Słuchwaki raczej do wykorzystywania w terenie, podróże PKS między miastami. rodzaj muzyki: hop hop(rap), reggae. Najlepiej jakby kilka kropel deszczu czy mróz im nie szkodziły, jest to dla mnie dość istone. Temat w miarę pilny bo potrzebuję do soboty mieć słuchawki przy sobie. Czekam na propozycje. Jeżli temat był poruszony proszę o taką informację (najelepiej link)

Edytowane przez hiob1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto takich pieniędzy wydawać biorąc pod uwagę twoje źródło.

 

Po pierwsze musisz się skupić na wgraniu alternatywnego romu z xloud itp itd

 

Po drugie musisz szukać słuchawek z wysoką skutecznością ( powyżej 105 db )

 

Jako że będziesz je używał w terenie , ze względu na twoje źródło oraz na preferencje muzyczne polecam ci słuchawki AKG K518LE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze lepiej kupić jakis lepszy player i słuchafony. Z playerów to napewno clip+ mogę polecić, iriviera e30. Słuchawek do takich gatunków niestety nie znam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te akg co proponujesz nawet fajne, a coś z grubszym pałąkiem się znajdzie??

 

widzę że wszyscy kwapią się do pomocy..., a może co sądzicie o tych allegro.pl/pioneer-se-mj721-sluchawki-z-mocnym-basem-4-kolory-i2673570730.html ?? Pioneer SE-MJ721

Edytowane przez hiob1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nausznych na miasto mogę śmiało polecić bw hm3 (sam posiadam), co prawda średnio tłumią, ale mają bardzo przyjemne. miękkie brzmienie po wygrzaniu, wildfire powinien dać radę jakoś przyzwoicie je napędzić, ale jeśli lubisz głośno słuchać muzyki to mimo wszystko warto zainwestowac we wzmacniacz, bo te słuchawki są wyjątkowo ciche :) ogółem co racja to racja - ten telefon nie zapewni ci dobrej jakości dźwięku (przynajmniej na pewno nie na stockowym romie).

łap linka: http://www.mp3store.pl/article/brainwavz-hm3,2012010133235121601.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tym sposobem można sporo oszczędzić :)

z doków mógłbym polecić taniuśkie ep630 creativa - grają dosyć przyzwoicie :P słyszałem też że soundmagiki e10 się nieźle zgrywają z większością telefonów :)

Edytowane przez Suszec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności