Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słuchawki bassowe douszne/dokanałowe


gras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

rozglądam się za słuchawkami dousznymi/dokanałowymi które mają naprawde wyśmienity bass tak do 300zł. Sprzet na ktorym będą używane to Iphone 4s. Mam na oku te "Słuchawki NuForce NE-700X". Prosze o pomoc w wyborze.

 

Pozdrawiam gras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, a co do BRAINWAVZ to jaki model masz na myśli? ; brainwavz M4 ? i czy różnica pomiedzy modelami które podałeś a NuForcem jest mocno widoczna? bo w sumie modele różnią się prawie o 100zł ;)

Edytowane przez gras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzwieku w nuforcach powinienes byc zadowolony, ale ludzie narzekali na trwalosc wykonania.

Klipsch bedzie dobrym wyborem i przy apetycie na bas mozna polecac w ciemno, brainwavz nie slyszalem osobiscie,

Ale jakos tak mi zaswitalo w glowie ze ludzie tez je chyba polecali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, a co do BRAINWAVZ to jaki model masz na myśli? ; brainwavz M4 ? i czy różnica pomiedzy modelami które podałeś a NuForcem jest mocno widoczna? bo w sumie modele różnią się prawie o 100zł ;)

 

Brainwavz M4 nie jest wart swojej ceny,wykonanie jest średnie,dźwięk nie powala ,lepiej już zainwestować w brainwavz M5 M4 to niestety troszkę się brainwavz nie udał.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze fisher audio eterna?

https://audiomagic.pl/26-fischer-audio

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności