Skocz do zawartości

odtwarzacz od 150 do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem pomyślicie "znowu ten sam koleś o podobnym temacie-nudzi mu się?!". Ale wpadł mi w oko sony e463 i stąd moje pytanie:

Brać Sony, Clip+, Vibe a może E2 czy Shuffle 4gen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soniak dobrze gra, dość ciepło, ma mocną baterie (50h) i jest ogólnie dobrze wykonany, wytrzymały

na korzyść clipa slot na karty, rockbox, no i możesz obejść blokade głośności

philipsy jakoś do mnie nie przemawiają swoim wykonanie i menu czasem się zwiesza

a e2/shuffle to jednak brak wyświetlacza i mniejsza pojemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie podpinkę pod temat, nie chciałem zakładać nowego. W Wątku Kupię zamieściłem swój temat, ale tu także myślę, że warto opinii zasięgnąć.

 

Interesują mnie:

- dobra żytowność na baterii (przyzwyczajenia z iAudio i7 i E30 robią swoje...)

- jakieś tam funkcje EQ (nie lubię przesady z SRS czy innymi udziwnieniami)

- pojemność 4GB lub 8GB (dobrze, by był slot microSD)

- wyświetlacz (czy LEDowy, czy TFT - bez różnicy, byle by umożliwiał łażenie po utworach)

- fajnie by było, by miał przeglądanie po folderach (i widziany był przez kompa jako Dysk)

- sprzęt na gwarancji (używany lub nowy)

 

Słucham szerokiego spectrum gatunków: od House, Trance, przez Drum&Bass i Dubstep, po Rocka i Rap.

Słuchafony, jakich używam: soundMagic PL11 i AKG K518DJ.

 

Rozważam Sansę Clip+ 4/8GB, ale ma kiepską baterię i jest cicha (pod K518DJ, choć czytałem o możliwościach zdjęcia blokady) - miałem przyjemność słuchać jej z obiema parami mych słuchawek. Myślałem też o Sony e463 i Vedii A10 (naczytałem się na forum raczej kiepskich opinii...). Po głowie chodzi mi też Creative ZEN Style M100.

 

Cena: max 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sony co piszesz spełnia wszystkie Twoje wymagania, oprócz posiadania slotu na karty

Teraz doczytałem o Sansie Clip Zip... Wiem, że czas pracy jest kiepski, ale jednak bardziej chyba zależy mi na pojemności (karty microSD) z razji wielu gatunków, jakie słucham i niechęci do częstego zmienienia zawartości playerka. Na korzyść Clipa Zip świadczy też wyświetlacz (wygodniejsze przewijanie zawartości playera w poszukiwaniu konkretnych utworów) i stabilny RB, a bebechami nie różnią się praktycznie w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oplaca sie doplacac do zipa lepiej wzasc clipa +.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oplaca sie doplacac do zipa lepiej wzasc clipa +.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Nie wiem, czy to dopłacanie, ale za Clip+ 4GB płacę tyle, co za Clip Zip ;). Mowa o Alledrogo i wersjach BOX i gwarancji 24mce (OEM mnie nie interesują).

 

Z tego co wyczytałem tu i na zagramanicznych forach: mocniejszy klips, microUSB (tylko takich kabli używam na co dzień) i większy LCD - to zdecydowanie na plus. Pewnie, nieOLEDowy LCD wpłynie na czas pracy krótszy czas pracy...

 

EDIT:

Padło na Sansę Clip Zip 4GB ;). 159zł - do przełknięcia.

Edytowane przez Dex-ter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj moze do konca pazdziernika..ma wyjsc nowa sansa clip+ podobno lepsze bebechy minimum 8 gb

Nie ma co czekać - sprzęt już kupiony ;). Mam luźną kartę 8GB dobrej jakości, więc od razu będzie 12GB. Na lepszych bebechach generalnie mi nie zależy, tym bardziej, że to póki co i tak plotki - z tego, co czytałem ;). Podobało mi się, jak grał Clip+ na PL11, a i tak mam zamiar wgrać RB w razie czego, więc nie ma sensu czekać na coś "podobno lepszego" - równie dobrze, mógłbym kupić znowu jakiegoś iRivera albo Cowona, ale póki co gotówkę pochłaniają inne zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadalem z typem sandisk poland i jesli chodzi o baterie to prawdopodobnie bedzie lepsza. Jack chyba tez.

Bateria chociażby 20-24h to było by coś. Jack u góry też. Ale wiem - z racji zawodu - że to, co mówią producenci/rzecznicy prasowi przed premierą nie zawsze w 100% pokrywa się z późniejszym, autentycznym produktem ;).

 

Najwyżej się zmieni ;). We'll see.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meanwhile... doszedł ZIP. Fajna gadzina ;). Z PL11 gra bardzo sympatycznie. Obsługa git - rzekłbym, że nawet przyjemniejsza niż w E30. Troszkę boli mała rozdzielczość LCD, ale i tak planuję RB wrzucić, więc UI od razu będzie ładniejszy (http://www.head-fi.org/t/594906/sansa-clip-zip-custom-rockbox-themes).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności