Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] ATH-M50 na allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Przybliżony czas realizacji: do 22 dni

 

i cena świadczą o tym że pewnie z oryginałem mają wspólny tylko wygląd:) :)

 

 

I sprzedawca junior :P

 

 

Przytoczę jeden z komentarzy: "Kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry, czas realizacji zamówienia szybki, aczkolwiek radzę się dopytać czy dany towar jest oryginalne"

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24 września 2012 19:50 użytkownik Allegro <powiadomienia@allegro.pl> napisał:

Wiadomość od:

vanilla212

(107)

junior.gif

Witam !

Cena jest bardzo dobra , zapraszam do zakupu , nie powinno Pana interesować skąd to mam. Gwarancja jest.

Pozdrawiam.

 

 

Odpowiedź na zapytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak , moja dziewczyna dość nie dawno przez to przechodziła , chciała kupić torebkę , pisało że oryginalna z Zary ale dopatrzyła się że to podróba po pasku bo nie był tam wiązany tylko z całości itp , nie ważne.

 

Allegro odpisało że takie coś można zgłosić dopiero po tym jak się coś kupiło , zrobiło dokładną ekspertyzę potwierdzoną na piśmie w sklepie producenta , wtedy takie coś zgłaszają na policję i blokują konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się było spodziewać schodów po Allegro. To jest na tyle oczywiste, że chłopaczyna handluje podróbkami, że przeciętny moderator allegro o inteligencji jamnika powinien blokować takie konta. A na dowód zrzut ekranu z mailem od sprzedającego.

Edytowane przez Adonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się było spodziewać schodów po Allegro. To jest na tyle oczywiste, że chłopaczyna handluje podróbkami, że przeciętny moderator allegro o inteligencji jamnika powinien blokować takie konta. A na dowód zrzut ekranu z mailem od sprzedającego.

Powinien... A czym im się chce? Mają kasę z prowizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem drugiego maila wysłanego z innego konta:

 

Gwarancja jest 3miesieczna, sklepu.

Pozdrawiam

 

 

W dniu 24 września 2012 19:24 użytkownik Allegro <powiadomienia@allegro.pl> napisał:

Wiadomość od:
.
................. (142)
omnie.gif

Strona z przedmiotem:
Audio Tehcnica ATH M50 NOWE / SKLEP / GWARANCJA
Edytowane przez Marcin_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności