Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeczytałem masę tematów i recenzji na tym forum i nie tylko, ale nadal mam problem.

Poszukuję słuchawek nausznych w granicach 200zł. Pracuję w programie Logic Pro 9, tzn. obróbka dźwięku + podłączona przez MAYA U5 gitara. Oprócz tego sporo muzyki - hard rock/psychodela/muzyka elektroniczna powiązana z rockiem.

 

I tutaj po krótkim opisie nasuwa się moje pytanie. Jakie słuchawki moglibyscie dla mnie zaproponować.

 

Na razie zainteresowały mnie głównie SL HD660, ale myślę też o Panasonicach htx7, Sony xb500. W temacie słuchawek jestem raczej zielony więc może jeszcze jakieś propozycje?

 

Pozdr.

Edytowane przez Obsession
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony xb500 to rozumiem jakbyś był DJ, ewentualnie robił rap itp.

 

Rozumiem, że muszą być zamknięte :D

SL hd-660 (zamknięta opcja hd-330) lub SL hd669 (te są bardziej studyjne, zamknięta wersja 668b)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wolałbym zamknięty typ słuchawek i chyba zdecyduję się na SL HD 660. Ze wszystkich stron lecą same superlatywy jeśli chodzi o prace w studio na tych słuchawkach, ale zastanawia mnie jeszcze to czy nadadzą się do zrelaksowania się przy muzyce? Nie będą zbyt 'techniczne'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności