Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 300 zł | Neo V / Clip+


kuba295

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam dylemat a mianowicie szukam słuchawek nausznych na dojazdy do szkoły. Mają to być takie słuchawki na których muzyki będę słuchał tylko ja a nie osoby siedzące koło mnie w pociągu/metrze. Teraz jako grajek służy mi Xperia Neo V (odtwarzacz PlayerPro), mam też clip+ którego nie noszę bo wydaje mi się że moja neonówka po ustawieni EQ gra lepiej i słuchawki Soundmagic PL30. Duet mi odpowiada chociaż mogło być minimalnie bardziej basowo. Dodam też że mam już Superlux HD661 (które kupiłem w tym samym celu, ale są za duże i używam ich w domu). Typy muzyki jakiej słucham to Rock, czasem Pop, muzyka z lat 80, 90, raz na jakiś czas elektronika.

 

Na oku mam :

 

AKG K450

Soundmagic P30 - tych słuchałem (wygrzanych) i są nawet nawet. Aczkolwiek wyczytałem że lubi się łamać pałąk.

i wasze propozycje :)

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam. Jakub

 

PS. Nie chce ktoś kupić Superluxów HD661 :)

Edytowane przez kuba295
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz czego brak w hd661.

Jts-hp525, panasonic htx-7, maxell retro dj, Audio technica sj55.

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie brak tylko są za duże, nie mogę ich nosić na szyi bo bardzo ograniczają ruchy głową. Można nawet powiedzieć że szukam HD661 zamkniętych w mniejszej formie. HP525,HTX-7 i retro dj są tak samo jak hd661 za duże. a sj55 słuchałem i nie przypadły mi do gustu. A i zapomniałem o jednym muszą być wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich sluchawek za wiele nie jest.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można :Phttp://megamedia.pl/sluchawki-akg-k-618-dj.php?off=42. Nikt nie słuchał totalna nowość, ale wygląd przedni zapytaj o średnicę padów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności