Skocz do zawartości

Słuchawki w cenie około 100 zł


maly1203

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;)

Mam do was pytanie moglibyście mi poradzić jak w temacie , jakie słuchawki wybrać w cenie około 100 zł . Chodzi mi o słuchawki nauszne , miałem Sennheiser HD201 ale się popsuły i szukam nowych ;p Jeżeli chodzi o zastosowanie słuchawek to głównie muzyka czasami także gry . Słucham różnych gatunków muzyki ale przeważa muzyka elektorniczna , house , techno ;p . A więc bardzo byłbym wdzięczny za podpowiedzi . Linki do słuchawek (np allegro) mile widziane ;)

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez maly1203
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę przekracza.. wiem, dlatego, drugi link to alternatywa.

 

1. http://allegro.pl/sluchawki-pioneer-se-m390-wysylka-24h-i2625062810.html

2, http://allegro.pl/sluchawki-pioneer-se-m390-i2648265028.html

 

Mam i dla mnie to jedne z lepszych słuchawek w tym przedziale cenowym. http://cokupic.pl/produkt/Pioneer-SE-M390

 

PS: Na ceneo są jeszcze tańsze!

 

Jeżeli coś konkretnie cię interesuje na temat tego modelu, pytaj, chętnie pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża jest różnica z model straszymi (chyba) http://allegro.pl/pioneer-se-m290-sluchawki-zamkniete-100-i2629576324.html

I czy Sennheiser'y hd 201 są dużo słabsze od tych co podałeś ? ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest zauważalna ale trzeba spełnić kilka warunków:

1.Mieć dobry sprzęt

2. Mieć dobry słuch :)

Na pewno parametrami Pioneer wygrywa z Sennheiser'y hd 201, ale jak sam wiesz to co jest na kartce, nie zawsze przekłada się na konkretny dźwięk. Ciężko mi powiedzieć, czy są lepsze, czy gorsze, niestety nie miałem przyjemności słuchać muzyki z tego modelu słuchawek (hd 201). Może ktoś się wypowie, to uda nam się ustalić pewne stanowisko. Mi dźwięk z pioneerów odpowiada, wiadome zawsze można się do czegoś doczepić, umówmy się nie jest to sprzęt audiofilski. W niektórych piosenkach góra trochę przeszkadza i przy dłuższym użytkowaniu trochę bolą uszy, ale ten problem występuje w wielu modelach słuchawek nausznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś specjalistą ale wydaje mi się że gra w Sennheiser HD201 nie była fatalna za to miały bardzo dobre tłumienie i były mega wygodne . Dopiero po dobrych kilku godzinach zaczynało się robić trochę gorąco i pociły się uszy (przy komputerze) za to jak miałem coś robić na dworze w upał to parenascie minut ;p I jak by było z tą wygodą w Pionner'ach bo jednak czasami się zadarza że długo siedzę i jeżeli miały by mnie boleć uszy nie było by miło ;p

Właśnie też czekam aż ktoś może podrzuci jakąś propozycję żeby było można porównywać słuchawki ;)

 

I jeszcze jedno pytanie . Te słuchawki całkowicie zakrywają ucho czy tylko częściowo ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 100zł masz o wiele lepsze Maxell Retro Dj (to samo co Brainwavz HM3 tylko inne logo:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze Renkforce CD340 - to samo co Fischer Audio FA-006, no i oczywiście nieśmiertelne Superluxy HD681 i Philipsy SHP5401

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena może przekraczać troszkę ponad 100 zł , jeżeli będzie warto mogę dopłacić te kilka dyszek ;p A z tych co tu podaliście możecie mi zrobićtaki krótki opis (charakterystyke np. jakość dzwięku , wygoda , tłumianie i czy są na całe uszy) i dlaczego lepsze te od tych ;) I czy te Maxelle są naprawde dobre ? ;d

 

Mile widziane inne propozycję i opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxelle są spoko, dla mnie ich największą zaletą jest naturalne brzmienie, ale są dość ciemne mimo, że basu w nich nie za wiele.

Dorzućmy jeszcze dobre tłumienie, solidny kabel (lepszy niż w 5401). Co do basu to lekka korekcja i ładnie dudniły;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tych co podaliście i ogolnie słuchawkami w graniach do 130 zł najlepsze będą Maxelle ? A jeżeli chodzi o wygode noszenia ? I np porówania z tymi Pioneer SE-M390 dlaczego lepsze są maxelle ? ;d ewentualnie jakie jeszcze ? ;d I czy duża różnica będzie między Sennheiser HD201 a tymi Maxell'ami ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś specjalistą ale wydaje mi się że gra w Sennheiser HD201 nie była fatalna za to miały bardzo dobre tłumienie i były mega wygodne . Dopiero po dobrych kilku godzinach zaczynało się robić trochę gorąco i pociły się uszy (przy komputerze) za to jak miałem coś robić na dworze w upał to parenascie minut ;p I jak by było z tą wygodą w Pionner'ach bo jednak czasami się zadarza że długo siedzę i jeżeli miały by mnie boleć uszy nie było by miło ;p

Właśnie też czekam aż ktoś może podrzuci jakąś propozycję żeby było można porównywać słuchawki ;)

 

I jeszcze jedno pytanie . Te słuchawki całkowicie zakrywają ucho czy tylko częściowo ? :)

 

 

na początku masz wrażenie że Ci ucho nie wejdzie, po kilku godzinach poduszki się rozbijją i ucho wchodzi do środka bez problemucałkowicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o wygode ? Słuchanie muzyki kilka godzin , jest to bardzo odczuwalne na uszach ? ;d I jakie brać jeszcze modele pod uwage ? Jak ktoś by mógł podsumować i wybrać najlepsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuciłbys jakiś link do najatrkcyjniejszej ofeerty ? :D (nowe , chyba allegro) ;p

 

http://allegro.pl/sluchawki-superlux-hd681-gw-sklep-promocja-wawa-i2624227481.html

czy

http://allegro.pl/suchawki-nauszne-maxell-retro-dj-black-wa-wa-sklep-i2628887055.html

 

Co myślicie o tych słuchawkach ? ;> I które ewentualnie są lepsze . Jeżeli uważacie że jakieś inne modele będą lepsze to piszcie dlaczego i podawajcie linki (najlepiej do allegro) .

 

Z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slki super ale raczej do domu:) Są lepsze od maxelli ale większe i lubią troszkę mocy choć na integrze i Clipie+ grały fajnie:) A podane Maxelle brałem właśnie od tego kolesia:) I szczerze polecam!

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dźwięk mają słuchawki porównywalny (chodzi o muzyke elektroniczną ,house itp.) ? A jeżeli chodzi o wygode noszenia ? Bo powiem szczerze że głownie do domu ale czasami też mogłyby służyć na wyjście a właśnie te luxy nie wyglądają najlepiej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zamawiam SuperLux HD 681 . Tylko mam jeszcze pytanie gdzie mozna wymienić lub kupić pady (o ile się nie myle to te gąbki tak ? ;) ) . Bo wyczytałem w opiniach że nią są najwyższej jakości ;p .

Zamawiam stąd - http://allegro.pl/sluchawki-superlux-hd681-gw-sklep-promocja-wawa-i2624227481.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde też nie pamiętam :P Poszukam :D

 

Pady od AKG 240 będą pasować czy jak to się zwie :P Albo skarpety na nie nałóż i jest spoko :P

 

 

Tu w recce masz zdjęcie skarpetkowego moda http://forum.mp3store.pl/blog/53/entry-86-superlux-hd681-%26-8222%3Bgdy-nie-wiesz-co-powiedziec-%26-8211%3B-posluchaj%26-8230%3B%26-8221%3B/

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności