Skocz do zawartości

Czy Ktoś Otwierał Juz T10 ?


Kamal

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś rokręcał kiedyś T10 ? Interesuje mnie dostęp do szybki, ale od strony wewnętrznej. Odkryłem bowiem, że wspomniane przeze mnie plamki znajdujące sie (rzekomo) na wyświetlaczu tak naprawde znajduja sie na tej szklanej zewnetrznej szybce - tyle ze od środka :) Czy samo rozkręcenie T10 jest bezpieczne, nie mam zamiaru nic grzebac, tylko przeczyscic szybke. Są jakieś plomby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sie czepial ... ale po co robic sobie problemy i bawic sie z rozkrecaniem skoro i tak nie widac tych plamek ( no chyba ze zabawa z zarowka ) ?? ;)

 

Nie z żarówką juz sie nie bawie :). Pytam tylko dla czystej ciekawości i chęci zdobycia doświadczenia/informacji. Jeszcze nie wiem czy zdecyduje sie na otwarcie :). Po prostu interesuje mnie czy jest jesli np. bylbym w Warszawie to czy czyszczenie takiej szybki mogliby zrobic na miejscu w serwisie czy tez jest to poważniejsza "operacja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z otwieraniem odtwarzacza jest jak z otwieraniem telefonu - zapewne da się go potem złożyć i będzie działał normalnie, ale bez fachowego sprzętu nie pozbędziesz się kurzu spod wyświetlacza, który dostanie się podczas otwarcia obudowy. Jeżeli drażnią Cię te plamy na szybce, proponuję nic nie rozbierać, bo widząc o każdej porze dnia i nocy gołym okiem, bez przyglądania się drobinki kurzu pod obudową dopiero będziesz się stresował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum misticriver.com - jest tam link do strony ze zdjęciami, krok po kroku...

 

No własnie szukałem dosyć długo na tym forum i nie ma tam nic konkretnego, poza jednym zdjęciem:

http://www.misticriver.net/showthread.php?t=24528

Ale czy ktos z uzytkownikow probowal kiedys zobaczyc jak to wyglada od środka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam skorzystać z google :D Jak wejdziesz w zakładkę foto powinieneś mieć fotorelacje z sekcji zwłok.

 

Zapewne chodzi Ci o zakładkę "Grafika" :)... Tam jest ponad 4 tyś. zdjęć Iriver'a T10... (dokładnie 4170 :) ), ale nie ma zadnej fotorelacji z demontazu :(. Więc może prosiłbym o konkretnego linka, bo jesliby cos bylo latwo dostepne przez google to bym to znalazl.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz chłopie problemy. Jak ja bym sie tak wszytkich przejmował to już dawno bym wykitował :P W moim T10 też jest wg mnie jakaś wada od nowości bo dyktafon nagrywa jakieś dziwne odgłosy, których w rzeczywistości nie ma. Jakoś nie przejmuje sie tym i nie przeszkadza mi to w niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności