Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Zamknięte, głównie do rocka, do 300-350zł


Rzch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję jakiś dobrych słuchawek nausznych do max 350zł. Słucham bardzo różnej muzyki, dlatego zależy mi na uniwersalności, aczkolwiek przeważa rock i raczej tym bym się kierował przy wyborze. Ważne by miały w miarę dobre tłumienie, bo codziennie jeżdżę pociągiem. Co do odtwarzacza - kupuję Sansę Clip Zip (dość świeży model).

Jakieś pomysły? Myślałem o Audiotechnikach ATH-M35, Sennheiserach HD215 (cena na granicy, rozmiary, więc ogólnie niekoniecznie), Denonach AH-D510. Różne rzeczy słyszałem też o Cresynach.

Największy problem jest w tym, że większość popularnych i dobrze tłumiących słuchawek jest głównie do didżejki, więc AKG k518 i podobne odpadają.

Z góry dzięki za wszelkie rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, swego czasu można było kupić nowe PXy poniżej 400zł. Teraz, niestety już powyżej. To jak, będą usterki ;) ?

 

 

Kabel mają budzący wątpliwości, ale moze być. Jak sie jacek zepsuje (o ile), to wysyłacz na rekabling (powiedzmy koszt 100zł), i masz słuchawki na lata, bo reszta jest naprawdę bardzo dobra ;) Ostatnio na allegro poszły 2 pary używanych za ~200zł. Teraz są jakieś KT za 309, o ile pamiętam. Może są inne opcje modeli, ale w tej chwili mam pustkę w głowie w tych granicach cenowych. Denony D510 możesz kupić nowe za 180zł na allegro, więcej zresztą nie polecam na nie wydawać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No to będę patrzeć od czasu do czasu, czy okazji nie ma na jakiś model. :)

A poza tymi, które wymieniłem może ktoś jest w stanie coś polecić? Superluxy HD661? Nie mam zbyt wielu doświadczeń z różnymi parami słuchawek różnych marek (miałem na głowie głównie Sennheisery, Audiotechniki), więc każda propozycja jest cenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD661 to nawet przyzwoite słuchawki, ale mają o tyle specyficzna charakterystykę, że IMO mimo dosyć dynamicznego brzmienia nie nadają się do rocka - bas nie ten, którego moim zdaniem potrzeba. Poza tym kiepsko tłumią.

 

Niektórzy jeszcze polecają poniżej 300zł Fostexy TH-7B - nie wiem tylko, czy one "pójdą" z Clipa, może brakować mocy (przyda się opinia mającego kontakt z takim połączeniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fostexy zapowiadają się całkiem nieźle. Pytanie ile w tym prawdy, że ich struktura nie odbija się na tłumieniu (i czy ludzie dookoła nie będą mieli mnie dość po pół h progresywy lub post hardcore'u, jeżeli dźwięk wydostaje się na zewnątrz :D). Jeszcze o nich jutro poczytam.

A co do JTS to obawiam się o dostępność w Polsce (pewnie i tak będę skazany na Amazona). No i pytanie, czy akurat podpasują w mojego gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności