Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] JBM MJ800 czy SM E10?


Uber

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw waszych opinii o nich ;) Swoje sprzedałem z powodu chęci sprawdzenia czegoś nowego jednemu z forumowiczów (zachwala je na forum:P) ale po czasie i tak wróciłem do podobnych dźwiękowo i podobnej "znanej" marki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tutaj recenzje , podłącze je pod każdy sprzęt grający w domu i zobaczymy jak to będzie wyglądało. Ciekawość mnie zżera tylko tyle powiem. Szkoda że ciężko znaleźć jakiś zamienników chińskich np AKG 518 za połowę ceny , chętnie bym słuchawki takiego typu sobie zakupił bo tak jak już kiedyś w moim temacie pisałem nie chciałem ponownie kupować dokanałowych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i są takie tanie słuchawki, tylko nikt ich nie szuka, bo zabawa w nauszniki wychodzi znacznie drożej od dousznych.

Takie np. podróby ATH-WS50 grają lepiej niż większość sprzętów do 100 zł, a kosztują niecałe 20 dolarów. Więc możliwości Chińczyki mają, ale weź przebrnij przez masę szmelcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też nauszniki Xkdun ale żeby je zamówić, musielibyśmy zacząć spamować focalprice albo podobną stronę o wprowadzenie do sprzedaży. Możemy zrobić temat i zebrać np 50 podpisów na forum focala ;) Ciekawe czy coś by to dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do takstara to bym był się w stanie na nie za jakiś czas skusić:) mam hi2050 i naprawdę jestem zadowolony z tego chinola i mam do nich zaufanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich. Sory, że odkopuje temat ale chciałem się dowiedzieć czy na obecną chwilę wyszło coś "jeszcze lepszego" od tych xkdun'ów lub JBM?

Bo chciałem kupić coś taniego, bo aktualnie mam sony ex-85lp z clipem+ , a czasami szkoda mi ich używać, jak np. idę na rower itp. gdyż wydają mi się zbyt delikatne do takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyszły mi wczoraj :) i powiem wam (niezdecydowanym także) że jestem miło zaskoczony; co prawda na razie słuchałem może z 30 minut, ale naprawdę dają rade. Jak na razie to od wczoraj dogrzewam je przy kompie ( nie wiem czy jest sens, bo to słuchawki niskobudżetowe, ale na pewno to nie zaszkodzi im :P ). Zastanawiam się czy ich nie sprzedać, gdyż kupiłem je do testów ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności