Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] JBM MJ800 czy SM E10?


Uber

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Które z tych słuchawek polecilibyście bardziej? Mam na myśli głównie dźwięk. Czym się różni w tych dwóch modelach. Jaki jest bas w jednych i drugich słuchawkach?

 

Muzyka, którą słucham głównie to klasyka rocka. Z domieszką wszystkiego poza ostrzejszym metalem, klasyką i rapem.

 

Zdaje sobie sprawę, że modele różnią się znacząco ceną. Jeśli Soundmagic'i są lepsze jakościowo to wydam więcej kasy. Natomiast jeżeli JBMy są wg was lepsze to nie przeszkadza mi czekanie i sprowadzanie z Azji.

 

Oczywiście to są wasze odczucia. Będę jednak wdzięczny za podzielenie się nimi przez osoby, które miały styczność z tymi słuchawkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBM! :)))))

 

PS. Jak będziesz sprowadzał to weź kilka par bo u nas schodzą jak ciepłe bułeczki i jeszcze sobie zarobisz;)

Edytowane przez snuffmajster
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na XI DUN CK-700 z PL:) beda jutro. podobno do rocka lepsze od JBMów bo grają bardziej agresywnie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo;) Jutro powinny być już u mnie:)

Edytowane przez snuffmajster
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U chińskich sprzedawców na aliexpress oraz na takich stronach jak: Focalprice, Dealextreme, Eforchina, Priceangels, tinydeal itp. Xkdun często są przedawane bez podanej nazwy. Najlepiej wpisać earphone w szukajkę i przeglądać wszystko. Najlepsza oferta na CK700 gdy sprawdzałem, to było eforchina za $5,40 minus pare centów z kod zniżkowy, który można zgooglać.

Inna opcja, która teraz akurat jest dostępna, to Monoprice MEP-933.

Edytowane przez rhalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xi Duny na moje grają lepiej od JBMów i to bez eq:) Dynamika wręcz świetna, jakość dźwięku jak za te pieniądze miód!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieścisz jakiś test z fotami i porównanie względem JBM ? Jak z izolacją ?

 

Aż się nie chce wierzyć że słuchawki za 20 zł miażdzą słuchawy za 150 zł , czemu one nie są sprzedawane na naszych ryneczkach zamiast tych plastików czarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy już są kolego (i to naprawdę zacne:)) ;) Oto linki :) :

 

 

https://zabrzmij.wor...lowych-jbm-800/

 

http://zabrzmij.word...k-700-recenzja/ (moje)

 

http://zabrzmij.word...g/xkdun-ck-700/

 

Izolacja w Ck i JBM na wysokim poziomie:)

Edytowane przez snuffmajster
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich słuchawkach się nie zarabia. Lepiej mieć w ofercie pchełki apple, podróbki beatsów, albo chociaż takie w kształcie biedronki.

 

Jeśli czekanie to przeszkoda, to na szczęście w komisie są dostępne okazyjnie MEP-933, czyli tej samej klasy sprzęcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przestawajcie:) Gdyby nie wy, ja i zapewne kilku innych forumowiczów siedziałoby teraz z jakimiś soundmagicami za 50zł a nie z JBMami czy innymi cudami w uszach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do głównego wątku dziś w RTV AGD zamówiłem czarno-złote Soundmagic E10 , niestety w mp3store z tego co się dowiadywałem dopiero pod koniec września będą je mieli. Cena w RTV to 153 zł.

 

Zdecydowałem się na nie ze względu na ocenę redaktorów "Whats hi-fi" gdzie te słuchawki otrzymały 5 gwiazdek i Best Buy. Generalnie sprzęt , kable zawsze kupowałem pod dyktando tej gazety i zawsze byłem w 100 % zadowolony także mam nadzieje że i tym razem tak będzie.

 

 

EDIT:

 

Takie pytanie , czy można gdzieś kupić takie sztywne pudełko na słuchawki ?

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=41958

Edytowane przez Marcin_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem a beatsy mnie nie interesują bo nie potrzebuje zainteresowania dresów. Niestety na moich oczach w autobusie podeszło dwóch dresów od tyłu do typa , jeden przeciąl kabel , drugi zdjął typowi słuchawki i w długą. Nie chce się afiszować.

 

Niedługo zdam relacje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale tutaj bardziej mi chodziło o kwestie gwarancji i jakości wykonania.

 

Po drugie koledzy w pracy by mnie wyśmiali ze mam w domu sprzęt za tyle klopsu a słuchawki za 40 zł.

Sorki, ale to Ty masz być zadowolony czy koledzy? Niektóre tanizny niszczą o wiele droższą konkurencję. Ja wychodzę z założenia, że skoro mogę kupić produkt o tych samych właściwościach taniej to go kupuje nawet jak nazywa się JBM czy Xi Dun... Co do jakości wykonania to jest naprawdę niezła:) Niektóre markowe słuchafony chciały by być tak wykonane.

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności