Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Maxell Retro DJ do Clip+ czy coś innego?


venio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuje niedrogich słuchawek nauszynych.

Mój odtwarzacz to Sansa Clip+ z rockboxem.

Mam dylemat czy Maxell Retro DJ dobrze zgrają się z clipem+.

Muzyka jakiej słucham to głównie rock/metal/grunge, niekiedy czary rap.

 

Dotychczas miałem Philipsy SHP1900 (bez komentarza) i Superluxy HD681 (zawsze obcinam wysokie o ok. 6-8dB, a bass podbijam ok. 3-5dB i takie granie mi pasuje).

 

I teraz pytanie czy te słuchawki sprawdzą się w tej muzyce z takim playerem czy wybrać inne nauszniki.

Mile widziane lepsze propozycje. W miarę możliwości chciałbym, aby kto ma/słucham Clipa+ z Maxellami się wypowiedział co do grania tego zestawu.

 

Z góry dzięki ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzą się ;) Miałem Clipa i Maxelle - gra to świetnie jak za swoją cenę:)

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebiją je chyba jedynie Superluxy ale ich nie polecam na dwór albo do fona bo je trzeba połechtać większą mocą ;)

 

Słucham praktycznie tylko rocka i metalu i się sprawdzały:)

 

Porównując do SL HD681F: Maxelle mają więcej basu, mniej męczącą górę, mniej powietrza i trochę mniejszą scenę (zamknięte). Bardzo dobrze tłumią.

 

Natomiast między takstarami pod jakimkolwiek wzmacholkiem a Maxellami jest duża różnica:)

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHL3000 bardziej do elektroniki:) Maxelle grzeczne? Jak mi łupnęły to nie wiedziałem co jest :P grają fajnie przy tej muzyce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takstary :P To jest wręcz miód:D

 

 

Ale pod jakimkolwiek wzmacniaczem bo z dziurki Wave'a nie miały super wykopu (choć grały zacnie)

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem we czwartek czarne Maxelle z Otido i czekam na przesyłkę, w każdym razie dotychczas wszystko sprawnie przebiega.

 

Białe z pewnością bardziej zjawiskowe, lecz wybrałem praktyczniejszą kolorystykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności