Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki zamknięte za 250 zł


Szuta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Forum obserwuję od dawna i zawsze było dla mnie źródłem informacji o sprzęcie muzycznym. Mam nadzieję,l że teraz gdy pisze z prośbą o pomoc po raz pierwszy, znajdzie się jakaś dobra osoba i pomoże mi w wyborze.

 

Poszukiwałem słuchawek zamkniętych nausznych o dobrej jakości dźwięku i nowoczesnym, niestandardowym wyglądzie. Kwotą którą byłbym wstanie wydać na taki sprzęt to około 250 zł. Znalazłem jak na razie dwóch faworytów:

 

Fischer Audio FA-004 za 229 zł

i

Fischer Audio FA-006 za 279 zł

 

Muzyki słucham w trakcie chodzenia po mieście itp. więc podczepiam je do iPoda shuffle 2 generacji. (Jeśli istnieje jakiś lepszy odtwarzacz mp3 do 250 zł od tego to dajcie znać ;))

 

No i tu pytanie. Co mam wybrać? Czy kupować droższe Fishery, w których zakochałem się od pierwszego wejrzenia (z strony filaudio.pl - chyba tylko tam są) czy te tańsze? A może polecacie coś innego do odtwarzaczy przenośnych.

 

Nie wiem czy to pomoże, ale moja muzyka to jazz, rock, indie, regge, klasyka i czasami elektroniczna.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A RenkforceCD-340 nie jest przypadkiem marną imitacją FA-006?

No bo CD-340 to 20 - 20 000 Hz a FA-006 to "ponoć" 10-22000 Hz... To jak to jest? :)

Podobno nie jest - to to samo co Yoga CD340, a Yoga jest właściwym producentem słuchawek, Fischer Audio je tylko firmuje. Z reszta możesz dopytać MrBrainwash, on kiedyś zakupił te Renkforce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie myślę, że to dobry wybór.

Słuchawki nie mają dużej sceny, oferują mocne, zbite brzmienie.

Bas nie zalewa, jest energiczny i krótki, taki jaki przynajmniej Ja potrzebuje.

Soprany... Tu są czasami rozbieżne informację. Macius mówił, że sopran jest wysoki ale nie kłuje w uszy, jest miękki. Zaś ja podłączając do Xonara w komputerze stacjonarnym wyciągnąłem w nie których piosenkach na standardowym EQ wysokie, nawet bardzo soprany. Możliwe, że to przez piosenki. iPhone bardzo dobrze sobie radzi z tymi słuchawkami.

 

Od siebie bardzo polecam, i mają w miarę nowoczesny wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaproponować jtsy hp-525, potwierdzić to, że maxelle graja genialnie jak na swoją cenę, mogę też zaproponować coś mocno bijącego designem i ponoć dobrze grającego(nie sluchałem) aerial7 tank. Więcej info pw ew. wypowiedzi innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności