Skocz do zawartości

Następny gracz z Chin, wkracza na rynek międzynarodowy. Shenzhen Shony


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Shenzhen Shonyun audio technolody Ltd.przez dłuższy okres oferował swoje produkty tylko na rodzimym rynku. Nie dawno wszedł na rynek międzynarodowy. Wzmacniacze tej firmy można teraz nabyć poprzez ebay. .

 

 

shonyun 301PRO

 

2012-07-01-030934.jpg

 

 

1. A frequency response :5-100KHz

2. Output power: 800mW

3. Signal to Noise Ratio: 110dB

4. Distortion: <0.005%

5. Suitable impedance: 16 ~ 600Ω

 

 

shonyun 301

 

2012-05-24-215450.jpg

 

1. Frequency Response: 5-100KHz

2. Output Power: 550mW@16Ω, 160mW@300Ω, 85mW@600Ω

3. SNR: 110dB

4. THD: < 0.005%

5. Suitable Headphone (impedance): 16-600Ω

 

shonyun 303

 

2012-05-24-220159.jpg

 

1. Frequency Response: 10-100KHz

2. Output Power: 350mW@16Ω, 40mW@300Ω, 20mW@600Ω

3. SNR: 105dB

4. THD: < 0.005%

5. Suitable headphone (impedance): 16-300Ω

6. Input impedance: 100KΩ

 

shonyun 306

 

2012-05-24-221023.jpg

 

1. Frequency response: 10-100KHz

2. Output Power: 390mW@16Ω, 120mW@300Ω, 60mW@600Ω

3. SNR: 105dB

4. THD: < 0.005%

5. Suitable headphone (impedance): 16-300Ω

 

O firmie (po angielsku)

 

 

Shenzhen Shonyun audio technolody Ltd. Nice to Meet you. We are Shenzhen Shonyun Audio Technology Ltd. We are

here to introduce our new products. Hope you would like our products. First of all, Shenzhen Shonyun Audio Technology Ltd. was founded Sept. 2011. We are a new company, however we have an experienced developing team. Our focus is developing amplifiers and speakers to suit wide range of needs from HI-FIers and Head-FIers. Our head engineer is Mr ChengShan Deng. Deng was awarded by National Semiconductor in audio design contest at 1994 with his excellent amplifier design. His design was voted top 10 among 1782 parti****nts. He also parti****ted in DIY HI-FI speaker design contest that was hold by VISATON and won the 3rd place.

 

 

Recenzja modelu 306 na headfonia.com

 

shonyun_306_01.jpg

 

Strona producenta

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:5-100KHz

Takie coś nie ma sensu, pozdrawiam wszystkich słyszących nawet 20kHz ;)

 

Neither audio transducers nor power amplifiers are free of distortion, and distortion tends to increase rapidly at the lowest and highest frequencies. If the same transducer reproduces ultrasonics along with audible content, any nonlinearity will shift some of the ultrasonic content down into the audible range as an uncontrolled spray of intermodulation distortion products covering the entire audible spectrum. Nonlinearity in a power amplifier will produce the same effect. The effect is very slight, but listening tests have confirmed that both effects can be audible.

 

http://people.xiph.org/~xiphmont/demo/neil-young.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś nie ma sensu, pozdrawiam wszystkich słyszących nawet 20kHz

 

W takim razie nie ma sensu chociażby 80% świata audio. Ba dorzuce do tego nawet kwestie świata video i słynne odświeżanie a takżę ilość FPS. Tu nie chodzi o to czy coś się zobaczy tudzież usłyszy. Wiadomo 100kHz się nie usłyszy ale te dalsze pasma mają jakiś wpływ na te słyszalne przez co charakterystyka dźwięku jest inna. Mała, duża ale jest

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie w cholerę

301 do tego chamsko plastikowe...

 

Edit:

No ale okej, w 301 mi się włącznik podoba. Nie wiem czemu ale jest fajny.

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciux, jak byś przeczytał mój post. To byś tam znalazł link do tego testu. ;) Myślę że inni też go widzą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że precyzyjniej dostosuje się głośność mając rękę opartą na biurku/szafce. To w sumie podobnie jak w laptopach z ekranami dotykowymi - poziome ekrany nie są do tego zbyt wygodne.

Może przesadzam, bo mam w E9 Prawie wieczko od słoika i jest bardzo wygodne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu pisze, że nie czytałem.

 

Fajnie, wiemy, że instrumenty używane na codzień mają składowe harmoniczne powyżej 20kHz, ale my i tak tego nie słyszymy. Pomijając to, zostaje jeszcze jedna sprawa: co z tego, że coś jest w stanie to odtworzyć, jesli pewnie nie macie nagrań o zakresie większym niż 20kHz ;) ?

Edytowane przez wrq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności