Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] jazz/klasyczna/instrumentalna, zamkniete, wokolouszne, ~250PLN


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

szukam sluchawek do domu, zamknietych, musza niezle izolowac na zewnatrz jak i do wewnatrz, powinny byc wygodne, ale nie bede w nich siedzial 4-6h dziennie, bo mi uszy odpadna... w koncu zamkniete,

 

muzyka .... jazz, instrumentalna, klasyczna, rock progresywny, dlatego zalezy mi, zeby bas sie nie wybijal, ilosciowo powinno go byc malo, jakosciowo - dobry, glownie zalezy mi na wyzszej srednicy i gorze, ewentualnie neutralna charakterystyka

 

cena ... cos kolo 250PLN, jak bedzie warto to mozna cos dolozyc

zrodlo jak z sygnaturki, czasem podlacze do pc z integra, ale to juz nie dla wrazen muzycznych :]

 

rozwazalem panasonici htf600 i htx7, SL hd660/661, moze takstary pro80, ale nie wiadomo jak to w sumie gra, CALe i sennki raczej odpadaja, moze tez szurki srh240, jakies dodatkowe typy?

 

dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że tanie słuchawki zamknięte nie nadają się do muzyki akustycznej. Może te DT660 są coś warte, bo podobno to klon Beyerdynamic, ale nie wiem. Tanie i naprawdę świetne do jazzu są stare AKG K340, ale niestety nie są to typowe słuchawki zamknięte - od odgłosów z zewnątrz izolują nieźle, ale w drugą stronę jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności