Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do neo v, ok. 200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość.

Poszukuje słuchawek, gdyż niestety zostałem bez :( Słuchawki narazie bedę grały z SE Xperia noe v, lecz za jakiś czas bedę chciał też nowy odtwarzacz. Muzyka jakiej słucham to głównie hip-hop, rap, regea, ale też house i czasem pop. Chciałbym też, aby słuchawki były dobre także po wymianie odtwarzacza, na jakiś ze średniej półki, żebym razem z odtwarzaczem nie musiał znów zmieniać sluchawek. Słuchawki muszą dobrze wyciszać dźwięki otoczenia, gdyż bedę ich używal głównie w drodze do szkoły, czasem w domu. Najbardziej preferuje słuchawki nauszne (jedynie zamknięte), ale proszę też o propozycję jakiś dokanałowych. Mój budżet to ok 150-200 zł. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nausznych wartych uwagi to tak:

- ath sj55

- jts hp525

- akg dj518

- maxell retro dj (tańsza opcja)

 

dokanałowe (nie wiem jakiego grania oczekujesz, ale podam pare polecanych modeli):

- soundmagic E10

- nuforce ne-700x

- bw proalpha

- bw m2

- jbm mj800 (egzotyk, podobno wysoki poziom grania za małe pieniądze)

 

Napisz jakiego dźwięku oczekujesz.

Edytowane przez venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę zielony w tych sprawach i nie wiem czy napewno o to chodzi ale oczekuję czystego, soczystego i dość głośnego basu, ale też i dobrych wysokich tonów. Nie wiem czy dobrze to opisałem, ale czytając pierwszy przyklejony wątek ( http://forum.mp3store.pl/topic/87462-polecane-suchawki-nauszne-co-wybra-temat-oglny/) powiedziałbym że chę słuchawki ciepłe, ciemne w krztałcie "U". Proszę o wyrozumiałość jeśli coś źle napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności