Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon X9 i Cowon i10 wasze opinie!


exiProx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar kupić nowego grajka.

Już kiedyś rozmyślałem nad J3, lecz wstrzymałem się i czekałem na jakieś nowości.

 

No i wpadł mi w oko Cowon X9.

Jakie są Wasze opinie na jego temat?

 

Głównie chodzi m i o :

Wygodny w użyciu?

Jakość audio? ( pewnie jest wyśmienita )

I czy na początku jest możliwość wyboru regionu? Gdyż limit głośności wykluczy tego grajka.

 

Jak to wygląda w porównaniu do i10, też ciekawy grajek.

 

 

Ważne są dla mnie Wasze opinie, gdyż na necie nie mogę znaleść żadnych testów itp..

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez exiProx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i10 ma dosyć zrównoważone brzmienie z wysuniętym wokalem - masz recenzję w boomie. Jest w nim możliwość wyboru regionu.

J3 słuchałem tylko chwilę, więc nie chcę go porównywać do i10. Pamiętam tylko, że zrobiła na mnie wrażenie duża szczegółowość - analityczne brzmienie.

 

Ogólna jakość dźwięku i10 jest podobna do D2+. D2+ gra trochę inaczej - lekką V-ką z większą ilością perkusji, basu w porównaniu do i10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, lecz trochę nie trafiła w me pytanie.

 

Gdyż miałem okazje słuchać w sklepie i10 i spodobała mi się. Lecz nie wiem jak to wygląda w porównaniu do X9.

 

Ale za niedługo się dowiem, X9 jest już zamówiony.

A co do J3, to wyszedł z produkcji jakiś czas temu, i niestety nie mogłem znaleść go w sklepach ani na necie ;| (w wersji 32Gb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sporawy to on jest. Dlatego rozważałem nad i10, lecz teoretyczne 110h słuchania muzyki + slot na karte pamięci, przekonały mnie do zakupu x9; ).

Teraz to mnie wystraszyłeś z tym cichym graniem. Mam nadzieje że da radę tak jak inne modele Cowon.

 

Okey, postaram się napisać pare słów ; )

Edytowane przez exiProx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Okey, dostałem dziś swojego Cowona X9. W przyszłych dniach postaram się napisać mały feedback. Postaram się porównać może do S9 czy innego urządzenia, lecz nie będzie to " profesjonalny" test, gdyż nie posiadam odpowiedniego zasobu słów aby opisać brzmienie tego odtwarzacza ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności