Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne do 250zł


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że to mój pierwszy post to witam wszystkich :) A teraz do rzeczy.

Poszukuje nausznych słuchawek do 250 zł (jak,będzie warto moge troszkę nagiąć budżet). Poprzednio miałem soniaki ex85 i byłem bardzo zadowolony z ich dźwięku, niestety padły więc szukam czegos równie dobrego ale nausznego. w gre wchodzą tylko nowe sluchawki, nie chce używanych.

Gatunki: głównie cięższe odmiany rocka, ale też blues,jazz i inne (np. Adele).

Miejsce: tramwaje i miasto (ok. 60%), dom

Izolacja mogłaby być lepsza jak w ex85, chciałbym też móc słyszeć niezlewające się instrumenty (perka z talerzami, gitary).

Mialem na sobie CAL! ale mi nieodpowiadaly więc ich nie polecajcie. Sluchalem juz troche sl hd661 i wszystko pieknie ale strasznie malo basu mają.

Źródło to motorola defy ale może za miesiąc kupię już coś przeznaczonego tylko do muzyki :P

Teraz każdy dzień bez ulubionych dźwięków jest taki szary :/ Nie pozwólcie mi się tak męczyć ^^

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje chwile posłuchać i przynajmniej na motce pasma wyższe i średnie były zdecydowanie za basem. Dziś skoczę do mp3store już z wgranymi kawałkami testowymi i odsłucham na spokojnie jak brzmią te akg k518 i superluxy hd661. A jak na tle tych 2-óch wypadają jeszcze audio-technica atk sj55 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zamkniętych do tych gatunków polecam Shure SRH240, albo jak wolisz sporo taniej to masz Maxell Retro DJ (to samo co Brainwavz HM3, tyle, że 3x taniej), z tym, że mi Shure bardziej się podobają. K518 bez modów grają wg mnie jedynie poprawnie, zwłaszcza mała scena i obcięte wysokie mi nie podchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shure ani Maxell Retro DJ nie widziałem w mp3store do którego się wybieram wiec odpadają bo nie kupie niczego w ciemno.

Więc jeszcze 2 pytanka:

1) Porównujac k518 z wyjętymi/zmienionymi gąbkami ( bardziej bym na początku nie modował) i hd661 które dają lepsze wrażenie ogólne ?

2) Czy z odpowienim odtwarzaczem da się wyciągnąć więcej basu dla hd661 ? Bo góra i środek mi się badzo podobały, a jakby była szansa na bardziej słyszalny bas ( nie chce żeby był dominujący ale mogłoby go być więcej) to bym się na sl zdecydował chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności