Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

deezer - cała muzyka za połowę ceny albumu


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem Deezer wypuszcza specjalną aplikację do odtwarzania 360 Reality Audio od Sony.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.deezer.deezer360

https://apps.apple.com/app/id1465696460

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mi wprowadził mix Top 2019, gdzie mają być moje ulubione kawałki z mijającego roku - części nie znam, a połowa, to jakiś szajs, więc nad tą funkcjonalnością muszą popracować ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Google Muzyka mogę uploadować na serwery swoją muzykę, której nie ma w serwisie. W Spotify też jest coś podobnego, że widzi bibliotekę z PC i mogę ją zgrać na telefon w formie playlisty. A czy Deezer ma coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.12.2019 o 18:41, Play napisał:

W Google Muzyka mogę uploadować na serwery swoją muzykę, której nie ma w serwisie. W Spotify też jest coś podobnego, że widzi bibliotekę z PC i mogę ją zgrać na telefon w formie playlisty. A czy Deezer ma coś takiego?

Tak ale tylko w jakości mp3, właśnie sprawdzam coś się trochę przycina? tylko dwie piosenki udało mi się załadować z albumu do playlisty

https://support.deezer.com/hc/en-gb/articles/115004221605-Uploading-MP3s-to-Deezer

Wygląda na to że tylko mp3 w ilości 2000.

 

Edit: wszystko działa ale są jakieś problemy z działaniem tej funkcji - przynajmniej dziś. Najpierw długo trzeba czekać aby pliki załadowały się na ich serwer a odważanie tej playlisty nie też przebiega płynnie. Losowe flaki w w polecanych i innych playlistach chodzą płynnie a muza z tej playlisty (My Mp3s) w odpowiednio mniejszych plikach ładuje się wolno.   

Edytowane przez Mcarto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
7 godzin temu, Play napisał:

Jak działa apka Deezera na androidzie? Myślę o przesiadce, bo tidal mnie coraz bardziej irytuje 

Bez zarzutu, żadnych zawiech. Czytelna i dość intuicyjna. Również przesiadłem się z Tidala i nie żałuję.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności