Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

deezer - cała muzyka za połowę ceny albumu


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

 

Dodać należy, że działa też dla "starych" użytkowników, a nie tylko dla nowych przy rejestracji.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Może ktoś poratuje, bo ja już pomysłów nie mam... Na komórce (Samsung S7) od jakiegoś czasu Deezer praktycznie mi nie działa, gdyż przy próbie odtworzenia utworu pojawia się błąd "żądana strona nie ładuje się" (niezależnie czy łączę się z siecią przez wi-fi czy LTE). Kiedyś wystarczyło odinstalować aplikację, zainstalować na nowo i na kilka miesięcy był spokój, teraz rzadko kiedy uda mi się coś włączyć, a żadne reinstalacje nie pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jakby kogoś zainteresowało...

 

Można wykupić Deezer HiFi za jakieś 18 zł miesięcznie, korzystając z tureckiej wersji portalu. W przeciwieństwie do zakupu kont na allegro (deezera raczej nie ma), tu raczej nie widzę przesłanek, że to nielegalne czy nieetyczne. Nie trzeba zakładać nowego konta.

PKB PPP w Turcji podobne jak u nas, więc nie ma uzasadnienia żeby tam było taniej a u nas drożej :D A tam HiFi kosztuje 14 zł (w poniższej metodzie trzeba płacić w walucie filipińskiej więc jest drożej), podczas gdy u nas jest to 40 zł.

 

Droga jest prosta i nieprosta (zależy od osoby ;)  )

 

Instrukcja na android ->

Instalujemy ExpressVPN i łączymy się z serwerem z Filipin.

Wchodzimy na deezer.com/tr i kupujemy subskrypcję HiFi płacąc PayPalem

Koniec

 

Łącząc się z Turcją przez VPN nie zapłacimy PayPalem ani Revolutem. Nie wiem jak zwykłą kartą (wtedy będzie też trochę drożej).

Cena będzie uzależniona od kursów walut, ale pewnie wielkich zawirowań nie będzie.

 

Od dłuższego czasu się przymierzałem do tej subskrypcji, ale czekałem aż w końcu opcja HiFi będzie dostępna na telefonach. Nie doczekałem się, ale 18 zł to dobra cena.

 

Deezer to dla mnie idealny póki co kompromis między Tidalem a Spotify. Tidal chwali się największą bazą utworów, a jednak bardzo często brakuje tam rzeczy które konkurencja ma (choćby cała pula albumów Chesky Records).

Deezer ma też wg mnie najlepszą jakość. Nie wiem czemu Tidal wydaje się grać odrobinę gorzej, a MQA mnie nie interesuje zbytnio. Bezstratne to bezstratne i tyle wystarczy.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Inszy napisał:

Gdyby nie to, że nie potrafią ogarnąć swojej apki na telefon, w ogóle bym na Tidala nie przechodził :(

 

Swoją drogą Tidala można w ten sam sposób wykupić i to taniej :)

Tyle, że VPN i Tidal Argentyna. Koło 10 zł za HiFi. Mają też family HiFi na 5 czy 6 osób i nawet to kosztuje miesięcznie mniej niż 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awayeah napisał:

 

Swoją drogą Tidala można w ten sam sposób wykupić i to taniej :)

Tyle, że VPN i Tidal Argentyna. Koło 10 zł za HiFi. Mają też family HiFi na 5 czy 6 osób i nawet to kosztuje miesięcznie mniej niż 20 zł.

Tylko na nas tak żerują ?

 

a Tidal Premium  ostatnio z pismami Komputer Świat i Elle.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Tidal z Argentyny też Ekspress VPN (za darmo jest ?) i łączymy się z serwerem w Argentynie a potem na stronie Tidala argentyńskiego logujemy się i płacimy PayPalem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Ten Tidal z Argentyny też Ekspress VPN (za darmo jest ?) i łączymy się z serwerem w Argentynie a potem na stronie Tidala argentyńskiego logujemy się i płacimy PayPalem ?

 

Długo się naszukałem dobrej apki i Express VPN w końcu sprawdził się wzorcowo i ma bardzo dużo krajów do wyboru, w tym Argentynę. Apka jest za darmo przez 7 dni potem się blokuje, ale potrzebujemy jej tylko na moment transakcji.

Tyle, że ja akurat nie miałem dostępu do kompa więc kombinowałem na fonie :)

 

Nie wiem jak z metodą płatności bo nie interesował tylko Deezer i jego sobie wykupiłem.  Ale powinno być dokładnie tak jak napisałeś. Nie wiem też czy trzeba założyć nowe konto czy można na istniejącym - Deezer zadziałał na istniejącym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaworrr napisał:

Czyli co miesiąc? 

 

Próbował już ktoś Tidalem? 

 

Nie, jak wykupujesz subskrypcję, to robisz to raz, na określonych warunkach. Potem już z automatu pobiera się opłata przez PayPal.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu ‎06‎.‎03‎.‎2019 o 20:23, awayeah napisał:

 

Nie, jak wykupujesz subskrypcję, to robisz to raz, na określonych warunkach. Potem już z automatu pobiera się opłata przez PayPal.

Czy Kraj/region konta PayPal ma znaczenie?

Express VPN jest za darmo przez 7 dni na telefonie? Bo przy opcji na komputer poprzez stronę https://www.expressvpn.com/pl/order jest informacja:

30-dniowy okres próbny bez zobowiązań. W przypadku braku satysfakcji z zamówionych usług zwracamy pieniądze, nie pytając o powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ange7 napisał:

Czy Kraj/region konta PayPal ma znaczenie?

Express VPN jest za darmo przez 7 dni na telefonie? Bo przy opcji na komputer poprzez stronę https://www.expressvpn.com/pl/order jest informacja:

30-dniowy okres próbny bez zobowiązań. W przypadku braku satysfakcji z zamówionych usług zwracamy pieniądze, nie pytając o powód.

 

Nie miał, kiedy ja z tego korzystałem. Niestety przy 2 miesiącu już PayPal przekonwertował walutę, więc wyszło trochę drożej. Ale jak to się stało, to w końcu znalazłem opcję żeby na trwałe zmienić sposób naliczania i teraz PayPal powinien mi już domyślnie obciążać kartę bez konwertowania waluty.

Na telefonie był 7 dniowy trial.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności