Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne i karta do 700-800 pln do klasycznego rock'a


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nie chcę tworzyć jakichś potężnych monologów, dlatego postaram się krótko i konkretnie. Na wstępie chciałem zaznaczyć, że jestem kompletnym laikiem jeżeli chodzi o słuchawki - po prostu się na tym nie znam, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do Was.

Szukam słuchawek nausznych, dzięki którym będę mógł cieszyć się muzyką dobrej jakości.

Nie mam żadnych bardziej sprecyzowanych preferencji, bo tak jak mówię, nigdy nie zgłębiałem tematu. Zależy mi na dobrej jakości dźwięku, to wszystko. Pracuję przy komputerze, dlatego najczęściej będę je podpinał do laptopa, a spotkałem się z informacją, że słaba karta dźwiękowa może wiele słuchawek ograniczać, stąd prosiłbym Was również o dobranie jakiejś karty zewnętrznej, pod USB.

Nie chcę narzucać jakiegoś sztywnego stosunku cenowego słuchawek i karty, mam do przeznaczenia 700-800 pln i chciałbym, żebyście z takim budżetem doradzili mi coś sensownego. Słuchawek będę używał przede wszystkim to słuchania muzyki, w gry nie gram, czasem pewnie obejrzę jakiś serial, ale nie sądzę, żeby to miało jakikolwiek wpływ na dobór słuchawek. Co do samego rodzaju muzyki - tak jak w temacie - jestem fanem klasycznego rock'a i prosiłbym Was o dobranie czegoś typowo pod tym kątem. Z góry wielkie dzięki za pomoc, pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności