Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki + Karta dźwiękowa do gier 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich! A teraz do tematu.

 

Poszukuję słuchawek do gier oraz karty dźwiękowej do 1000zł razem. Będę ich używać do gier, więc myślałem o słuchawkach przestrzennych 7.1, 5.1 , ale wyczytałem że to jest przerost formy nad treścią i lepiej kupić dobre słuchawki stereo i karta dźwiękowa powinna tak zmenić dźwięk na np.5.1. Taka jest prawda? Mam laptopa więc poszukuję zewnętrznej karty. Myślałem o Audiotrak Prodigy Cube, która kosztuje niecałe 400zł, więc by mi zostało 600zł na słuchawki. Może lepiej jest kupić tańszą kartę, a droższe słuchawki? Czytałem też że są słuchawki z wbudowaną kartą dźwiąkową. Co o nich myślicie?

 

Pozdrawiam.

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu posłucham też trochę muzyki. Głownie Rock i czasem Metal. Co do izolacji to jest tak że chcę by izolowały, ale nie za mocno ponieważ będę ich używać do nagrywania Let's Play i chcę wyraźnie słyszeć co mówię do mikrofonu. Co do brzmienia, sam nie wiem :D. Nigdy nie miałem drogich słuchawek. Uzywałem głośników lub tanich słuchawek za 20zł, więc nie miałem styczności z tym klasy sprzętem. RAczej wolę ciepłe brzeminie. :P Czekam na propozycje "zestawu". Co myślicie o tej Audiotrak Prodigy Cube?

Edytowane przez wiktork6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. właśnie. Jeżeli brałbym mikrofon na USB to wejście mini-jack byłoby mi nie potrzebne (chociaż zawsze fajnie jakby było). Są jakieś fajne mikrofony na jacka lepsze od Samsona G-tracka za 500zł? Jeżeli są biorę Maya U5 lub Audiotrak Prodigy Cube, jeżeli nie ma to w takim razie Audinst, jednak nadal nie wiem jakie słuchawki ;/ . Jakieś 10 lat temu mój tata kupił Sennheiser precision HD 580, ale się co chwile psuły i teraz leżą na półce popsute, więc tej firmy chciałbym unikać.

Jeszcze takie pytanko. Jak mikrofon będzie kożystać ze swojej wbudowanej kart dźwiękowej, a słuchawki ze swojej, to nie wystąpią żadne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności