Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne. Mobile o dużym SQ. Lista modeli wartych uwagi


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

probowalem chodzic na spacery w shurach 440. najbardziej faktycznie przeszkadzal kabel. skrzypienia nie slyszalem.

Generalnie to też chodziłem wszędzie z SRH440 i nawet kabel tak bardzo nie przeszkadzał. Tylko mogłyby lepiej izolować. A to, że mi się w końcu połamały, to inna sprawa (choćby dlatego, że rozwaliły się w domu ;-/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidelio L1 jak portable? Wydawało mi się że ich budowa troszkę to uniemożliwia :)

L1 mają krótki kabel i izolują. I nie są większe niż AKG K550. Zaliczają się. ;)

 

Poza tym są lekkie i mają kabel z pilotem do IPhone'a, właśnie testuję... Spokojnie są portable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidelio L1 jak portable? Wydawało mi się że ich budowa troszkę to uniemożliwia :)

L1 mają krótki kabel i izolują. I nie są większe niż AKG K550. Zaliczają się. ;)

 

Poza tym są lekkie i mają kabel z pilotem do IPhone'a, właśnie testuję... Spokojnie są portable.

dodatkowo w spocie reklamowym są pokazane jako portable ;)

 

Proszę o opinię !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie do 200zł Sony MDR-Q68LW. Bardziej mobilnych słuchawek nie miałem. Mechanizm zwijanego kabla, sam kabel cieniutki, lekka konstrukcja, bardzo wygodne, po dostrojeniu equalizerem grają świetnie, na clipie lepiej od aiwa shellz. Szczerze to nie miałem jeszcze do czynienia z żadnymi dokami, które zagrałyby na takim poziomie, choć radiusy były blisko. Na mój gust dobrze zestrojone Q68 zostawiają w tyle popularne senki px100 czy kossy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update modeli.

 

Arthass, ale to są clip-ony, a nam na tej liście chodzi o klasyczne nauszniki. ;)

 

Następny update, Denon, Beyerdynamic, AKG,

 

Jezu... A ja potem chce to wszystko opisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje jeszcze dodać Beyerny T50p, DT1350, T70p i T5p.

 

Co natomiast myślicie o słuchawkach studyjnych jak np. PRO900, SRH940, ATH-M50 lub nawet AH-D1100? powinny znaleźć się na liście?

Nie są to słuchawki robione stricte jako portable ale w tej materii sprawdzają się zapewne nie gorzej od niektórych które na tej liście są.

Czyli słuchawki jako portable uznajemy jedynie jeśli producent je tak określa czy liczy się również nasza, indywidualna interpretacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac_1, nie znajdą się na liście. Umieszczam modele typowo przenośne, mobilne. Krótki kabel. duże tłumienie, mikrofon z pilotem. Łatwo napędzane z mobilnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac_1, nie znajdą się na liście. Umieszczam modele typowo przenośne, mobilne. Krótki kabel. duże tłumienie, mikrofon z pilotem. Łatwo napędzane z mobilnego źródła.

No ale T50p i DT1350 się w to zaliczają. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac_1, nie znajdą się na liście. Umieszczam modele typowo przenośne, mobilne. Krótki kabel. duże tłumienie, mikrofon z pilotem. Łatwo napędzane z mobilnego źródła.

No ale T50p i DT1350 się w to zaliczają. :P

 

Przecie są. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Akg k181. Maja plaskie muszle, dobrze przylegaja do glowy. Maja dobra izolacje, wypinany kabel skladane, wiec mysle, ze sa dosyc portable. Ja sie w nich nie wstydze wyjsc na miasto :D.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akg k181. Maja plaskie muszle, dobrze przylegaja do glowy. Maja dobra izolacje, wypinany kabel skladane, wiec mysle, ze sa dosyc portable. Ja sie w nich nie wstydze wyjsc na miasto :D.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Nie bez powodu jednak nazywają się AKG K181DJ - tutaj wypisujemy tylko słuchawki typowo portable, a nie profesjonalne używane w inny sposób. Niektórzy jeżdżą z HD650 metrem :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akg k518 DJ, k618 DJ, sennheiser hd 25-1 uzywane przez 3/4 djow na swiecie. Nie zawsze DJ oznacza wielkiego kloca.

 

Btw. Denta care DJ10 http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=2689118500 :P.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności