Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

T10 Zepsuł Się


michaelazzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem irivera t10 od miesiąca. Świetnie sie sprawował do wczoraj. Dogrywałem mu troche nowych piosenek. Odłaczyłem kabel i co przykuło moją uwagę ,podczas słuchania piosenki zamiast wygaszacza(panienki tanczacej) miałem takie ciemne sianie ekranu. Sobie myśle wejde do menu i ustawie wygaszacz a tu nic. Wogóle do menu nie mogłem wejść. No to podłaczyłem do kompa znowu i dałem usuwanie wszystkiego z pamięci irivera. Nie wiem czy cos przez to zepsulem bo teraz nie moge przesyłać piosenek nawet i pokazuje sie w wmp10 jakis error. Co jest grane? komp go znajduje, iriver sie włacza tylko ze nie mozna wejsc do menu. Poradźcie co mam zrobić??? może jakiś reinstall?? Od razu mowie że nie mam możliwosci zwrotu towaru (USA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podłaczyłem do kompa znowu i dałem usuwanie wszystkiego z pamięci irivera.

 

Nie wiem jak "usuwałeś wszystko z pamięci", ale jeśli dałeś z poziomu windowsa na "format" to wiedz, że tutaj należy formatowac FAT16, jeśli dałeś FAT32 to jest to równoznaczne z uszkodzeniem playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uszkodziłem czy nie ale jedno jest pewne musze chociaż spróbować go przeinstalować!! jakieś rady?? POMÓŻCIE

 

nigdy w życiu nie myślałem że z taką marką iriver będe miał problemy. Toż to no namy się tak szybko nie rozwalają.

 

I beg your help.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam uruchomić IRiver Firmware Updater i zainstalowac ponownie firmware (REINSTALL czy cos podobnie brzmiące). Programik jest na stronie iriver.com (jesli masz wersje USA to trzeba wybrac region usa chyba). Sprobuj tym, jesli nie pomoze (bo masz UMS i program nie dziala) to trzeba wgrac firmware za pomocą Iriver plus2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje przeinstalować. Ja mam t10 z US i jak go właczam to pisze t10 mtp. To pewnie tą wersje musze zainstalować. Mam nadzieje że reinstal pomoże. Jeszcze wczoraj cieszyłem sie z super dźwieku a dzisaj juz kupa. Tylko co mu mogło zaszkodzić? piosenki które wgrałem? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbe... kiedy bedziesz mial WYŁĄCZONEGO playera. Please weź go przy oknie i popatrz sie czy nie widzisz na wyswietlaczu (Wyłączonym) jakichs jasniejszych plam. Trzeba sie dokładnie przyjrzeć, żeby to zobaczyć, ale myśle ze powinny wystąpić. To taka mała prośba, bo badam nature tego wyświetlacza :) Popatrz pod lekkim kątem i sprawdz - please to ważne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic szczególnego. Idealny kryształ.

A propo przeinstalowania. Jak jest lepiej zrobić?? tymi pojedynczymi krokami czy może ściągnąć softa na dysk i manualnie ??

 

Postepuj wedlug tych krokow i daj opcje REINSTALL (czy cos podobnie brzmiacego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak "usuwałeś wszystko z pamięci", ale jeśli dałeś z poziomu windowsa na "format" to wiedz, że tutaj należy formatowac FAT16, jeśli dałeś FAT32 to jest to równoznaczne z uszkodzeniem playera.

To zależy od wersji firware bo z tego co pamiętam to firmware 1.63 posiada obsługe fat32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności