Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Krótko i na temat - dobre słuchawki na prezent do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Okej, zamawiam Fostexy FH-7b, jeśli ktoś ma ostatnie słowo sprzeciwu - niech wykrzyczy je teraz! ;) Nawet jak nie zaizolują itp... to niech przynajmniej wydobędą z pełną mocą całą plugawość i bluźnierczość muzyki która się z nich będzie wydobywać!

 

hmm... mogłem od razu tak wymagania określić ;)

 

UPDATE!!!

 

Już miałem zamawiać Fostexy, kiedy przechodząc obok Saturna zajrzałem do niego i znalazłem w nim te oto przepięknie wykonane perełki:

http://www.head-fi.org/products/philips-shl5905bk-28-citiscape-uptown/reviews (w necie prawie 2x tańsze niż tam ;))

 

Ktoś miał z nimi styczność? Może coś o nich powiedzieć? Słuchawki wyglądają niesamowicie, zwłaszcza na tle większości wystawionego tam tandetnego plastiku....:/

 

Z recenzji wynika że przewód to bolączka.... ale Fostexy też mają tak samo cieńki... poradzi coś ktoś? :))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał z nimi styczność? Może coś o nich powiedzieć? Słuchawki wyglądają niesamowicie, zwłaszcza na tle większości wystawionego tam tandetnego plastiku....:/

pysiaDK miała Cityscape.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, więc podsumowując:

kolega dostał Fostexy i chyba był zadowolony ;)

 

... natomiast ja sam zakupiłem sobie pod wpływem emocji :P słuchawki philips shl5905bk/28 i z tej okazji zapraszam do kolejnego pytania, które niebawem mam nadzieję zostanie zatwierdzone i "wpuszczone" do działu Co kupić - Odtwarzacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fostexy czy Philipsy?

 

Fostexy w sklepie we Wrocławiu, natomiast Philipsy w redcoon.pl za chyba 280 z przesyłką (300 nie przekroczyłem). Jeszcze nie mam ich, dopiero w poniedziałek mają dojechać, jak ktoś jest zainteresowany to mogę spróbować skrobnąć jakąś opinię po wygrzaniu i wysłuchaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności