Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie superluxy do muzyki klubowej ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Szukając słuchawek do muzyki natknąłem się na superluxy - cena ciekawa, ludzie polecają i mówią,że w tej cenie świetnie grają. No i właśnie - jak człowiek czyta za dużo,to ma mętlik. Słyszałem mnóstwo superlatyw o HD681, ale natknąłem się na HD660, które reklamowane są jako studyjne, HD661,HD669 i parę innych modeli i zgłupiałem - jakie słuchawki zagrają najlepiej do trance/house/hardstyle ? Okazjonalnie wiadomo,że będzie inna muzyka,ale zależy mi przede wszystkim na brzmieniu w gatunkach klubowych. Źródłem będzie SB Audigy 2 SE i rzadko bo rzadko ale Shuffle I gen

 

 

Cenowo nie ma dla mnie różnicy czy dam za słuchawki 80 zł czy 180 - liczy się tylko jakoś dźwięku w tym przedziale. Fajnie byłoby, gdyby mogły posłużyć też jako słuchawki do gier i pozwalały szczegółowo namierzać przeciwników ;) Ale wiem wiem - tak to tylko w pewnej sieci komórkowej było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności