Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

BamboszeK


BamboszeK

Rekomendowane odpowiedzi

BamboszeK perfekcyjnie ogarnął zbiorówkę z mousera, dodatkowo dobrał mi kilka elementów pod mój kaprys :D

No cóż, przykro mi to stwierdzić moi drodzy, ale z Bamboszkiem będziemy mieli najlepsze wzmacniacze na forum - o ile ja swojego nie spalę haha ;):D

 

Pozdrawiam i polecam! :D

 

Piona i pozdro! high-five.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bamboszek:

- zamówił mi graty do łajra

- pokleił go i sprawdził

- wysłał

- sprzedał mi Danonka za jakieś grosze, który służy mi za pędnik do Staxów

- nie zdarł skóry, ba początkowo nie chciał kasy. Trzeba Go było zmuszać :)

 

Świetny kolega, wszystkim polecam !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od użytkownika UE700 i muszę przyznać, że użytkownik BamboszeK dba o swój sprzęt. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Szczerze polecam deal-e z tym użytkownikiem:).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miłosz przywrócił do życia mój RA. Zdiagnozował go, naprawił, przy okazji zamontował zabezpieczenie, by mi znowu niespodziewanie nie padł. Sam zaoferował mi swoją pomoc, na dodatek chciał to zrobić zupełnie bezinteresownie, małe zadośćuczynienie za swoją pracę dosłownie musiałem mu wmusić.

 

Miłosz jest jedną z niewielu osób na tym świecie, która przywraca mi wiarę w ludzi. W to, że istnieją jeszcze jakieś wartości, a nie tylko pogoń za kasą, zyskiem itd. W to, że dla kogoś liczy się np. pomoc koledze.

 

Miłoszu, mam nadzieję, że kiedyś będę mia okazję i honor Ci się zrewanżować. Jeszcze raz dzięki.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I ja miałem okazję zapoznać się nie tuzinkowymi umiejętnościami Miłosza.

Mój Denon dzisiaj wrócił i teraz gra jak należy (nie spodziewałem się z resztą, że będzie inaczej). :)
Mistrz wymienił co trzeba i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki problem znikł.

 

Prawdziwy pasjonat, który niesie pomoc bez ograniczeń. Niestety, gatunek już na wymarciu. :D

A szkoda bo więcej takich ludzi, a Świat byłby bardziej znośny.

 

Wielkie dzięki za wszystko.

Pozdrawiam i polecam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować Miłoszowi w imieniu przyjaciela nie mającego konta u nas na mp3store, któremu w gardłowej sprawie pomógł z naprawą klona by mikołaj612.


Na jednym kanale pojawiały się artefakty dźwiękowe i piski o stałej częstotliwości. Miłosz był w stanie precyzyjnie zdiagnozować i naprawić sprzęt w zaledwie kilka wieczorów, wymienił kilka elementów układu zasilającego i wzmacniacz zyskał wreszcie status urządzenia sprawnego. Podejście wysoce profesjonalne, wzorowy i bardzo serdeczny kontakt zarówno ze mną - jako aranżantem - jak i przyjacielem, także potwierdzam ogromne umiejętności techniczne i bez dwóch zdań polecam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem od kolegi wzmacniacz The Wire w wersji zbalansowanej. Wszystko OK bardzo dobry kontakt, szczerze polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem od BamboszK'a DacMagica, przesyłka wysłana błyskawicznie, sprzęt dobrze zabezpieczony, a wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze. Jeszcze raz dziękuje, pozdrawiam i gorąco wszystkim polecam robienie z kolegą interesów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam przyjemność od jakiegoś czasu być posiadaczem wzmacniacza którego budowa została zainicjowana jeszcze w ubiegłym roku i jestem bardzo zadowolony z tego co powstało na bazie Amerykańskiej myśli technicznej, jest to już mój trzeci amp spod rąk naszego mistrza także polecam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności