Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

STEELSERIES SIBERIA V2 FROST BLUE - dostępne!


Gamestore

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowszy model słuchawek Steelserie Siberia V2 Frost Blue już dostępny w Gamestore.pl. Oprócz wszystkich zalet klasycznej Siberia V2 takich jak: lekka konstrukcja, duże 50mm przetworniki, wygodne i dobrze izolujące dźwięki nauszniki, regulację głośności i wyciszenia mikrofonu na kablu czy chowany w nauszniku mikrofon posiada również szereg nowości.

 

Cóż to takiego? Na przykład wbudowana karta dźwiękowa umożliwiająca ustawienie equalizera i zapisanie ośmiu profili dźwiękowych dostosowanych do różnych gier i potrzeb, podświetlenie nauszników w różnych trybach dzięki współpracy z oprogramowaniem Steelseries Engine. Podświetlenie oparte na szesnastu jasnych LED'ach może pulsować na przykład w rytm muzyki, ale bez problemu możemy je również wyłączyć.

 

Mikrofon Siberia V2 Frost Blue posiada funkcję aktywnej redukcji hałasu dzięki czemu nasz team słyszy nasz głos wyraźnie bez względu na to co dzieje się otoczeniu.

 

Cena: 449zł

 

Strona producenta:

http://steelseries.com/products/audio/steelseries-siberia-v2-frost-blue#specifications

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tactic3d wbudowanej nie mają na 100% bo recablowałem te słuchawki i była tam pustka :P

Co do tych słuchawek to obstawiam, że będą to kolejne marne SS ze słabym dźwiękiem, ale że "Dla gracza" to muszą być wybitne z zasady :)

Tandetne doświetlenie przydatne w święta, bo przecież jak może wyglądać wieczorem człowiek ze świecącymi się słuchawkami na uszach? Jak choinka :)

Ja po raz kolejny powiem - "nie dziękuje. SS powinien robić podkładki nie słuchawki!"

Edytowane przez Dszeffko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

To są słuchawki dedykowane dla graczy więc "świecąca choinka" może zostać wyłączona w dołączonym oprogramowaniu. Sam aktualnie posiadam te słuchawki i nie są one słabe. Mają genialny dzwięk i dobre wyciszenie więc mogę je polecić każdemu.

Edytowane przez pawcio_gamestore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam Siberia V2 USB, wersję przed Frost Blue. Karta dźwiękowa jest dołączona, nie wbudowana. Ten zestaw jest np. bardzo dobry do grania w gry typu Battlefield 3. Nie powala wygodą, uszy się dość szybko męczą i pocą, co jest dla mnie zaskakujące. Jest to gamingowy zestaw, a przy grasz siedzi się nieraz godzinami.

Największą jednak wadą dla mnie jest to, że karta USB nie działa pod Windowsem 8. Nie ma sterowników, a te co są nie bardzo działają. Niby system kartę wykrywa, ale co bym w ustawieniach nie zmienił, nie ma to wpływu na dźwięk.

 

Generalnie są to dość fajne słuchawki, ale nie powalają za swoją cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności