Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Tanie pchełki (za SRS-200)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety moje VEDIA SRS-200 praktycznie zakończyły żywot- kilkuletni staż słuchawek + twarta izolacja kabla i sport nie idą w parze. Byłem z nich zadowolony, więc szukam podobnych, ale zmieniłbym kilka detali; mianowicie:

 

Bardziej elastyczny kabel

W miarę możliwości Asymetryczny kabel (chyba że będą to słuchawki z "uszkami"- wtedy wiadomo...)

Cena niska (powiedzmy 30-40zł) aby w razie uszkodzenia czy zgubienia nie było żal, ale aby troche posłużyły.

Lepszą jakością brzmienia nie pogardzę, jednak SRS-200 był OK, byle nie gorzej.

 

1) Czy SRS-300 godnie zastąpią poprzedniczki? Mają elastyczniejszy kabel?

 

Ogólnie używam pchełek do biegania i na rower, mam jeszcze PL-11 jednak nie słyszę nic dookoła w nich + czuję dyskomfort przy zatkanych uszach podczas większego wysiłku.

 

2) Przeglądając w tej cenie zaciekawiły mnie jeszcze Creative EP-510. Czy dobrze grają? Pchełki mi nie wypadają z uszu przy bieganiu, jednak te "uszka" ustabilizowałyby je dodatkowo

 

+ Tak, wiem, że KSC-75 są najczęściej polecane do tych zastosowań, jednak podwajają mój budżet.

 

Czekam na wasze ewentualne sugestie, za każdą będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności