Skocz do zawartości

Zakup jbm mj800


Filipppo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym zakupic słuchawki jbm mj800, widziałem ze polecacie zakupy z focalprice. Sluchawki bedzie dla mnie zamawial kolega i chce to zrobic z www.aliexpress.com. Przykładowy model jaki tam znalazłem - http://www.aliexpres...holesalers.html . Czy ktoś mi jest w stanie powiedziec na podstawie zdjecia czy te słuchawki to te same dostępne na focalprice (http://www.focalpric...ones_Black.html) - chodzi mi głównie czy to nie jakieś podróby itp. o ile można to tak nazwać zamawiając słuchawki chinskiej produkcji ;)

Wyglądaja identycznie z tego co sam patrze, te na focalprice maja jakas chinska nalepke na opakowaniu w lewym dolnym rogu - jedyna różnica jaką zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tylko w moim linku trzeba doliczyć $3,66/sztukę za wysyłkę. Wtedy opłaca się kupić tylko złote, lub śliwkowe (5,61+3,66=9,27dolarów). Jest jeszcze opcja "ubezpieczenia" wysyłki za $1,34. Co się pewnie opyla przy większym zamówieniu. Warto zaznaczyć, że Focalprice i Dealextreme mają to już wliczone w cenę. Pewnie inne sklepy też. Sens kupowania w tym sklepie dla mnie jest taki, że płaci się w nim osobno za wysyłkę, co może, MOŻE znaczyć szybszą wysyłkę. Z everbuying jedna paczka szła do mnie 40dni i nie dostałem za to rekompensaty. Wg konsultanta to był czas kolejek na poczcie i te opóźnienia dotyczyły wszystkich sklepów, ale nie sprawdziłem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale proponuje wziąć płatną wysyłke. 4$ chyba kosztuje a idzie 10 dni... Darmowa wysyłka= częste niedochodzenie, już chyba 3 paczki tak stracilem

 

Próbowałeś jakoś reklamować, czy poprosu ponownie zamówiłeś towar?

 

Ja czekam już ponad miesiąc na słuchawki JBM i straciłem już nadzieje, że je otrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, zamówiłem ostatnio JBM MJ800 na focalprice i dopiero dzisiaj dotarlem do tego tematu.

 

Jak to jest z darmowymi przesyłkami? Przychodzą normalną pocztą? Czy może jakis kurier(zamówiłem do miejsca pracy i nie wiem czy portierka w biurowcu ogarnie)? Często niedochodzą?

 

Żałuje, że dopiero teraz zaczołem się nad tym zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem ostatnio JBM MJ800 na focalprice i dopiero dzisiaj dotarlem do tego tematu.

 

Jak to jest z darmowymi przesyłkami? Przychodzą normalną pocztą? Czy może jakis kurier(zamówiłem do miejsca pracy i nie wiem czy portierka w biurowcu ogarnie)? Często niedochodzą?

 

Żałuje, że dopiero teraz zaczołem się nad tym zastanawiać.

 

Przesyłkę przyniesie listonosz .rejestrowane zawsze przychodzą ,nierejestrowane (darmowe) prawie zawsze ,mi 2 nierejestrowane zginęły no ale tez dość często zamawiam. Jakbyś wziąłeś rejestrowaną to nie ma problemu bo będziesz wiedział kiedy paczka przyjdzie.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności