Skocz do zawartości

Zbieramy preorder na Colorfly C3.


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam towarzystwo. Zbieramy zamówienia na Colorfly C3.

 

c3%20%20111.jpg

 

599 zł za sztukę. Cena sklepowa to 898.99

 

Warunek: musimy zebrać 30 zainteresowanych osób. Nie mniej.

 

Jeśli nie osiągniemy takiej liczby zamówień, nie będziemy w stanie zaoferować C3 za podaną powyżej cenę.

 

Strona produktu.

 

 

 

Lista:

 

Szatynbury

Art.

Turtleheart

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by się dało, to ustalilibyśmy na 10. Ale dystrybutor ma taką politykę że to jest najbardziej optymalna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej musi być po doliczeniu VAT. Inaczej byłoby to nielegalne.

 

Bez VAT jak Ci się uda to możesz stąd zamówić. http://www.ebay.com/itm/COLORFLY-C3-24bit-WAV-APE-FLAC-MP3-HiFi-Music-Player-/380343844383 Wtedy wychodzi 400zł. Wadą tego rozwiązania jest to, że nie masz gwarancji na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez VAT jak Ci się uda to możesz stąd zamówić. http://www.ebay.com/...r-/380343844383 Wtedy wychodzi 400zł. Wadą tego rozwiązania jest to, że nie masz gwarancji na miejscu.

 

Podobno da się bez VATU w ten sposób ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się bez VAT'y dla ludzie, którzy mało zamawiają sprzęty poza UE, ja już każdą przesyłkę mam z VAT'em. Ale z drugiej strony to sami musicie sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcecie mieć porządną gwarancję i bez dodatkowych rzeczy za te 100zł więcej czy nie. Według mnie opłaca się dać te ok. 100zł więcej i mieć porządna gwarancję, owszem przeciwnikiem bym był po normalnej cenie C3 w mp3storze, to wtedy wogole się nie opłaca kupić w mp3storze, lepiej na ebay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o przeciętny czas pracy na plikach .flac? Czy przyciski są pół-dotykowe (jak w samsungu q2) czy fizyczne?

 

btw przydałoby się zrobić rundkę jakimiś egzemplarzem testowym po forum, wtedy pewnie jest szansa zebrania większej ilości chętnych. Jednak wziąć w łapki, pobawić się, posłuchać jakości dźwięku to jest dla niektórych obowiązkowa sprawa przed kupnem takiej zabawki

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny ale jestem tego samego zdania co owca - 30 sztuk brzmi jak M:Impossible. No chyba, że do listopada/grudnia. Jakby to był grajek za 200-300 to okey... uwierzyłbym. Jak ktoś ma 500 to rzadko kiedy wchodzi na forum tylko od razu kupuje taczkę. A jak nawet wejdzie to tylko po to aby userzy mu potwierdzili, że...

 

A: Za 500 to T4G jest git?

B: Git.

A: Ok :D

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, Iriverek. W stosunku do C3. C4 jest jednak poziom wyżej moim zdaniem niż Koreańczyk. Ale Iriver już szykuje wyższy model.

 

Wykonanie: remis

Design: remis

Ficzery: Iriver - 2x microSDHC? Maks pojemność zapewne 160gb. Kto da więcej? BT 3.0, który będzie na prawdę przydatny (autopauza, podczas przy. połączenia)

Dźwięk: Iriver - z całej puli hi-fi, hi-end playerów. Ma najbardziej zbalansowane i uniwersalne brzmienie. Ale mocno bym się pod tym kątem zastanawiał na C3. Ale to się rozbija o to jakie słuchawki posiadamy i co preferujemy. Colorfly brzmi bardziej technicznie.

Interfersj, obsługa: Iriver, Iriver - Jest najlepiej się prezentującym pod tym kątem grajkiem z wszystkich Hifimanów, Colorfly, HIsoundaudio i co tam jeszcze jest (nie miałem iBasso w łapach). Posiada dedykowane przyciski odtwarzania (działają zawsze, niezależnie od tego co mamy na ekranie, czy go zablokujemy). A za nawigację odpowiada ekran dotykowy. Najlepsza tego typu konstrukcja, wszystko widać i oczy nie próbują Ci uciekać. C3 jest pod tym kątem spartański. Oledowy ekran, o dużym kontraście. Soft jest mniej "wypasiony" ale równie sprawny co w AK100. Jest stabilny i szybki. Posiada tylko niezbędne funkcje.

 

Ale cenowo różnią się znacznie. A na Irivera Astell & Kern 100 nie znamy jeszcze ostatecznej ceny. Aktualnie ma być 500 USD.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Co ja pacze

 

mam już we Wro od jutra po południu zapraszam na odsłuch, dzisiaj na 1 dzień zabiera go znajomy do wypróbowania. Jutro ok 16-17 odda i można testować, dźwiękowo jest genialny.

 

C3 będzie u mnie do końca tygodnia później będę odsyłał dalej

 

 

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

uploadfromtaptalk1343739494127.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności