Skocz do zawartości

Wódki, whiskey i inne mocne alkohole


Dszeffko

Rekomendowane odpowiedzi

Hipsterstwo się zrobiło mainstreamowe, ot co ;)

NuBreed czasem lepiej, żeby Audio i Alko nie szły ze sobą w parze, bo różne kwiatki powstają. Czyli "pić i słuchać", ale nie "pić, słuchać i pisać".

I przyznam, szklanka whiskey przy odsłuchu poprawia jakość dźwięku lepiej niż nowe kable :) A serio to zauważyłem, że po niewielkiej ilości alkoholu słuch bardziej wyczula mi się na niskie tony i jakby... scena się zwęża?

 

Aha, i klasowo wygląda popijanie whiskey w czasie odsłuchu Taksów z wzmaka lampowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś kupiłem Taliskera 10 yo trochę obawiając się torfu (mój pierwszy torfiak).. i zupełnie niesłusznie. Bardzo, bardzo dobry SM, polecam.

Bardzo dobra Whisky. Trochę za droga IMHO ale na prawdę dobra.

Finlaggan lepszy

 

Ja dostałem ostatnio Lagavulin 16 :) za jakiś czas na pewno dam znać co i jak ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś kupiłem Taliskera 10 yo trochę obawiając się torfu (mój pierwszy torfiak).. i zupełnie niesłusznie. Bardzo, bardzo dobry SM, polecam.

Bardzo dobra Whisky. Trochę za droga IMHO ale na prawdę dobra.

Finlaggan lepszy

 

Ja dostałem ostatnio Lagavulin 16 :) za jakiś czas na pewno dam znać co i jak ;D

 

Zastanawiałem się jeszcze nad Macallanem 10 yo ale stwierdziłem że można zaryzykować i nie żałuję. Liczę właśnie że po Taliskerze kupię Lagavulina 16 właśnie, więc daj znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ostatnio na wypadzie spadochronowym w Tatrach (po Słowackiej stronie) łoiliśmy w potężnych ilościach Tuzemsky Um + Kofola. Nie wiem, czy działało na mnie tak to połączenie, czy klimat gór, czy wielkie dawki adrenaliny, ale kaca nie miałem i wchodziło świetnie. Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypadu na Litwę polecam TrojeNaDziewiatoje chyba jakoś tak chodzi ogólnie o te 27ziół co se siedzą w środku

 

Wysłane z mojego LG-P970 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno piłem wódkę co się nazywa Czorno Kur wica. Nazwa starczy za opis idealnie. Czorno jak wungiel, ****ica jak nie wiem... Pali po ryju i wykręca okropnie. Można postawić w barku jako ciekawostkę. Ale i tak mam w planach jeszcze spróbować Pieprzoną ****icę, Prze****icę i Starą ****icę. W ogóle kto te nazwy wymyśla to ja nie wiem :lol: .

Edytowane przez Piotrus1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z drinkow co polecacie? U mnie rzadko to, raczej pojawia sie cos czystego, shoty lub piwo po prostu, aczkolwiek lubie bardzo na "glosniejsze" picie energetyk z wodka. Drink prawidziwy to to nie jest, aczkolwiek opcja bardzo fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co z drinków dla mężczyzn, to chyba cuba libre reszta jak dla mnie to dla kobiet, nawet the only man który miał mną wstrząsnąć :lol: zdaniem mojego senseja od barmanki, to był sikacz. Osobiście polecam zimną, czystą, polską, wódkę ale to chyba każdy wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności