Jump to content

Wódki, whiskey i inne mocne alkohole

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzisiaj małe święto. Przez coronavirusa straciłem robotę 2 miesiące temu. Okres wypowiedzenia umowy kończy mi się dzisiaj. Pożegnałem się więc dziś z robotą i ludźmi którzy byli rewelacyjni. Żal jak

Red labal jest smakowo dla Ciebie ok?? Ta sa najgorsze pomyje jakie sa dostepne na rynku. To jest poziom wyrobow dla biedronki czy innego lidla tylko ze 2x drozszy. Ostre, strasznie bije alkoholem pom

Żegnamy kolegę w pracy.  

Posted Images

20 minutes ago, bachankas said:

Bushmills jest spoko, fajny waniliowy posmak czuję w nim. Za 60 zł za litr to killer jest xD

Pisane mobilnie

no jest :)

Dnia 18.09.2017 o 19:43, Palpatine napisał:

Nigdy nie piłem żadnego Bushmillsa, którego warto spróbować na początek (tylko z lodem)?

88895a952331712dgen.jpg

Zacznij od Black Bush Dla mnie rewelacja, nawet bez lodu :)

Dnia 18.09.2017 o 19:43, Palpatine napisał:

Nigdy nie piłem żadnego Bushmillsa, którego warto spróbować na początek (tylko z lodem)?

88895a952331712dgen.jpg

Dla mnie ten biały to jest cenowy killer, w Biedrze litr za ok. 60 zł i nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz.
W ten weekend sobie popijam Malt 10 i bardziej dojrzale, ale nadal fajny, delikatny waniliowy posmak taki. Bardzo fajne łiskacze.

• 4 weeks later...
Dnia 24.09.2017 o 12:42, bachankas napisał:

Dla mnie ten biały to jest cenowy killer, w Biedrze litr za ok. 60 zł i nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz.
W ten weekend sobie popijam Malt 10 i bardziej dojrzale, ale nadal fajny, delikatny waniliowy posmak taki. Bardzo fajne łiskacze.

Spróbuj czarnego Blackbush, jest wg mnie o wiele lepszy. Smak bogatszy 

15 minut temu, Spawn napisał:

Niezla, szkoda tylko ze cene ma z czapy. 240zl za mlodą whisky ze slabym finishem to duzo za duzo.

209 ;)

Finish waniliowo wińsniowy...w tej cenie killer.

W zasadzie to bardziej mi smakuje niż Glenn 12 i 18

55 minut temu, Palpatine napisał:

209 ;)

Finish waniliowo wińsniowy...w tej cenie killer.

W zasadzie to bardziej mi smakuje niż Glenn 12 i 18

Dla mnie glennfiddiche ogolnie sa nijakie, niewiem czemu sa takie popularne i az tak polecane. 

Co do macallana to fajnie ze ustrzeliles taniej, ja swojego kupilem za 135zl ;)

Ja z tańszych whisky bardzo lubię Glendronacha 12 Yo ( promocyjna cena 117 zł w M&P). Łatwo wchodzi i przyjemny finisz.

Jak ktoś lubi whisky torfową to fajny jest Kilchoman Machir Bay, a jeszcze lepszy Sanaig (beczka po cherry).

Bardzo dobrze wspominam Chivasa Extra i 18Yo (były to moje pierwsze lepsze whisky w barku).

A jeszcze parę nowości pojawiło się u mnie, więc będzie co próbować :)

Edited by mikla
19 minut temu, mikla napisał:

Ja z tańszych whisky bardzo lubię Glendronacha 12 Yo ( promocyjna cena 117 zł w M&P). Łatwo wchodzi i przyjemny finisz.

Jak ktoś lubi whisky torfową to fajny jest Kilchoman Machir Bay, a jeszcze lepszy Sanaig (beczka po cherry).

Bardzo dobrze wspominam Chivasa Extra i 180Yo (były to moje pierwsze lepsze whisky w barku).

A jeszcze parę nowości pojawiło się u mnie, więc będzie co próbować :)

Bogaty z domu :) 180-letnią whisky pija :) i z kim my się zadajemy :)

• Haha 1