Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wódki, whiskey i inne mocne alkohole


Dszeffko

Rekomendowane odpowiedzi

I pozamiatane...tylko weź to zdobądź..nawet znajomy z USA mnie ciśnie bym załatwił kilka butli...he,he...

http://www.prestizszczecin.pl/magazyn/62/styl-zycia/legendarna-starka-powraca-zloto-szczecina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2017 o 19:43, Palpatine napisał:

Nigdy nie piłem żadnego Bushmillsa, którego warto spróbować na początek (tylko z lodem)?

 

88895a952331712dgen.jpg

Zacznij od Black Bush Dla mnie rewelacja, nawet bez lodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Soundman1200 napisał:

I pozamiatane...tylko weź to zdobądź..nawet znajomy z USA mnie ciśnie bym załatwił kilka butli...he,he...

http://www.prestizszczecin.pl/magazyn/62/styl-zycia/legendarna-starka-powraca-zloto-szczecina

 

https://sklep-domwhisky.pl/search.php?text=Starka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2017 o 19:43, Palpatine napisał:

Nigdy nie piłem żadnego Bushmillsa, którego warto spróbować na początek (tylko z lodem)?

 

88895a952331712dgen.jpg

Dla mnie ten biały to jest cenowy killer, w Biedrze litr za ok. 60 zł i nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz.
W ten weekend sobie popijam Malt 10 i bardziej dojrzale, ale nadal fajny, delikatny waniliowy posmak taki. Bardzo fajne łiskacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 24.09.2017 o 12:42, bachankas napisał:

Dla mnie ten biały to jest cenowy killer, w Biedrze litr za ok. 60 zł i nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz.
W ten weekend sobie popijam Malt 10 i bardziej dojrzale, ale nadal fajny, delikatny waniliowy posmak taki. Bardzo fajne łiskacze.

Spróbuj czarnego Blackbush, jest wg mnie o wiele lepszy. Smak bogatszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Palpatine napisał:

209 ;)

Finish waniliowo wińsniowy...w tej cenie killer.

W zasadzie to bardziej mi smakuje niż Glenn 12 i 18

 

Dla mnie glennfiddiche ogolnie sa nijakie, niewiem czemu sa takie popularne i az tak polecane. 

 

Co do macallana to fajnie ze ustrzeliles taniej, ja swojego kupilem za 135zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tańszych whisky bardzo lubię Glendronacha 12 Yo ( promocyjna cena 117 zł w M&P). Łatwo wchodzi i przyjemny finisz.

Jak ktoś lubi whisky torfową to fajny jest Kilchoman Machir Bay, a jeszcze lepszy Sanaig (beczka po cherry).

Bardzo dobrze wspominam Chivasa Extra i 18Yo (były to moje pierwsze lepsze whisky w barku).

A jeszcze parę nowości pojawiło się u mnie, więc będzie co próbować :)

Edytowane przez mikla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mikla napisał:

Ja z tańszych whisky bardzo lubię Glendronacha 12 Yo ( promocyjna cena 117 zł w M&P). Łatwo wchodzi i przyjemny finisz.

Jak ktoś lubi whisky torfową to fajny jest Kilchoman Machir Bay, a jeszcze lepszy Sanaig (beczka po cherry).

Bardzo dobrze wspominam Chivasa Extra i 180Yo (były to moje pierwsze lepsze whisky w barku).

A jeszcze parę nowości pojawiło się u mnie, więc będzie co próbować :)

Bogaty z domu :) 180-letnią whisky pija :) i z kim my się zadajemy :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności