Skocz do zawartości

Wódki, whiskey i inne mocne alkohole


Dszeffko

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Korzystając ostatnio z okazji w winnicylidla zanabylem znowu te 2 podstaweczki, bardzo je lubię do takiego sączenia przy np. meczu, bez zmóżdżania się nad paletą smaków
c568ed713906297390aa8724e1228f7f.jpg

Oczywiście konkrety ciagle dochodzą i już brak miejsca na przetrzymywanie ale jestem na etapie szukania i wyniesienia się z mieszkania z bloku do segmentu/pol bliźniaka wiec mam nadzieje ze i w nowym miejscu bedzie trochę więcej miejsca na moje flaszki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie pyszne. Świetne podstawki.

Wlasnie tak ostatnio mnie naszło, zerknąłem do szafek i same wysublimowane „selecty” stwierdziłem, cholera nie mam niczego „normalnego” do zwykłego sączenia, tylko same „single Caski/Strenght Caski/selecty” No ok fajnie można się popodniecać ale chciałbym czegoś zwykłego do normalnego sączenia i tutaj promocja z Lidla przyszła z pomocą

A dalej to może coś coś festiwalowego jak już się „skalibrowalem” Deaonstonem
fa46d0646df300bfb0c2d77acd58af07.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jejciu Espeo, skąd ty bierzesz te flaszki pirackie 😂

Bumbu to chyba za mało 😀

Edytowane przez pierotero
ślepota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też rum, znowu fankowa dżamejka 🙂 czyli nocno estrowy Smith & Cross CS bądź jak tam OVP.

 

IMG_20220830_185951.jpg

 

Co do piw to królują tego lata eksperymentalne chmiele od Funky Fluid 😝

 

PS, Przepraszam za grafike, po dwóch średnio wchodzi 😉

 

 

Edytowane przez pierotero
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale mnie tu dawno nie było. Covida miałem w listopadzie po którym straciłem smak i zapach do tego stopnia że nie wiedziałem co mam w kieliszku i było mi obojętne co pije. Smutne więc prawie nie piłem alkoholu przez ten czas. Ale jest, w końcu od niedawna mi wróciło choć zapach wybiórczo i niektórych rzeczy nadal nie czuje.

 

Można już jednak coś sobie nalać dla smaku ;)

 

20220912_203539~01.jpg

Edytowane przez Spawn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Spawn napisał:

Covida miałem w listopadzie po którym straciłem smak i zapach do tego stopnia że nie wiedziałem co mam w kieliszku i było mi obojętne co pije. Smutne więc prawie nie piłem alkoholu przez ten czas

 

Współczuję. Ja nie czułem bazylii, oregano i kawy. Ale już wszystko ok. Ale kolega mój serdeczny, podobno się raz tak napier-pił że nazajutrz czuł już wszystko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Spawn napisał:

Ale mnie tu dawno nie było. Covida miałem w listopadzie po którym straciłem smak i zapach do tego stopnia że nie wiedziałem co mam w kieliszku i było mi obojętne co pije. Smutne więc prawie nie piłem alkoholu przez ten czas. Ale jest, w końcu od niedawna mi wróciło choć zapach wybiórczo i niektórych rzeczy nadal nie czuje.

 

Można już jednak coś sobie nalać dla smaku ;)

 

20220912_203539~01.jpg

 

Gdzie kupiłeś? Chętnie bym spróbował bo tańsze Auchentoshany bardzo lubię. Jest w jakimś markecie dostępny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spawn napisał:

Niby spodziewałem się więcej ale jak widać po stanie butelki dobrze wchodzi pomimo wysokiej mocy ;)

 

20220918_204726~01.jpg

Mniam. Jedno z moich ulubionych.

Podobno odtworzone z butelki którą robotnicy znaleźli kiedyś po latach podczas remontu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szczerze polecam, słodycz na wargach, dym, przyprawy, moc, ponownie słodycz burbonowa,  a w miedzy czasie troszkę morskiej bryzy. Finisz dymno słodki z delikatną jodyną. Do wyrwania w promocjach za 135zł

OLD-PULTENEY-HUDDART-SINGLE-MAL.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności