Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wódki, whiskey i inne mocne alkohole


Dszeffko

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Palpatine napisał:

Jak kiedyś na niego trafię to nie omieszkam sprawdzić. No i jeszcze Blantons, ciągle mi z nim nie po drodze, ze względu na cenę właśnie.

Nie wiem czy u nas jest dostępna, ale jak spotkasz butelkę four roses OESV (sb cs) też warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skusiłem się na kolejny zakup 🙄

 

W tej chwili jest fajna promka na winnicy lidla.

-15% powyżej 400 pln, dodatkowo 10% za newsletter i kolejne 10% za kupon z aplikacji (ale ważny tylko do poniedziałku włącznie).

 

Wziąłem jedną butelkę więc może na poniedziałek im się uda. Redbreast 21 YO. Wszędzie jego cena to ok. 650 PLN, z w/w rabatami wyjdzie 200 pln taniej. Chciałem go kupić ale nie za retail. Mam nadzieje, że się uda ;) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine musze gdzieś notatnik założyć i zapisywać bo pamietam ze Deanston 18YO chciałeś tego Redbreast 21YO, tez ... coś pominąłem?

 

A tymczasem sprawdzony zestaw

 

19298d3b74cff66d76e94f9987b95b4c.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@disaster3 tyle tego kupujesz, że sam nie nadążam ;)

Ale te dwie pozycje podtrzymuje. Pomyśl ile chcesz za te 2x100 ml i resztę załatwimy na PW jak już dostaniesz Redbresta 21.

Jakby co mogę się zrewanżować samplem czy dwoma:https://sklep-domwhisky.pl/bruichladdich-ccms-pol-308.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nic zobowiązującego Jak będę otwierał jakieś nowe (bo obecne otwarte osuszam aby trochę z utylizować) to postaram się następne otworzyć te które chciałeś aby nie dzielić na kilka wysyłek. Jak będą otwarte to wtedy się odezwę czy nadal jesteś chętny czy już gdzieś dorwałeś i się dogadamy.
Co do ceny to na spokojnie, nie kupuje na handel, mogę się podzielić po cenie zakupu + ship. Buteleczki tez zostawiam z sampli które kupowałem wiec mogę wykorzystać, ewentualnie może sam się zrewanżujesz czymś na podobnym poziomie ;)
Wszystko do dogadania się, tu nie chodzi o biznes ale o poszerzanie horyzontów świata whisky

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2020 o 21:55, espe0 napisał:

Oj jak me serce i wątroba się radują że coraz to bardziej niszowe bourbony są u nas dostępne :D Od Owensboro powinno się zaczynać przygodę z bourbonem - jest arcydelikatny jak na tą berbeluchę.

 

IMG_20200910_214629.jpg

7 dych za dobry bourbon - grzech nie spróbować! 

Edytowane przez pierotero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@disaster3 i która wczoraj była lepsza? Która słodsza z większa ilością wisienek?

 

Jak ktoś lubi białe wina to może skorzystać z ciekawej promocji.
https://alkooutlet.pl/pl/p/Glenmorangie-Nectar-DOr-0%2C7/2831

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention]Palpatine [/mention], niestety wczorajsza prawie rezygnacja była spowodowana przytkanym nosem ( krzywa przegroda, kto ma ten wie o czym pisze, i trochę byłem przytkany) natomiast po Twoim wpisie stwierdziłem, ze sobie naleje bo znowu tydzień czekania i zabawnie to wyglądało a mianowicie:

Nic się nie kalibrowalem, od razu przeszedłem do tematu. O mieszaniu w kieliszku mogłem zapomnieć bo wsadzając nos do niego mało co czułem poza alkoholem ze jest, łyczek, przelewanie po zębach, podniebienie , policzki z jednej na druga stron i przełknięcie wyglądało zabawnie. Nos zatkany, wiec po przełknięciu trzeba było złapać powietrze ustami i za każdym razem kaszel jakby się zakrztusił bo 55% swoje robi jak od razu „paszczą” chcesz wciągnąć powietrze i zaczyna Ci sie przełyk i krtań zwężać .... postanowiłem ze już się nie namowie na picie przy zatkanym nosie bo to była katorga i żona tak z boku się na mnie patrzyła z politowaniem i widziałem w jej oczach pytanie „tlenu Ci podać?

Dlatego przepraszam ale nie zdradzę Ci nut smakowych z wczoraj bo było ich niewiele

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20200916_194825.jpg

Próbuję właśnie Arran 10, przy nim Aberlour 12 YO -  trochę bez wyrazu, a Balvenie DoubleWood 12-letni tylko dobry.

 

Pierwszy raz opis ze sklepu zgadza się z moimi wątłymi możliwościami zapachowo-smakowymi, moc wybija się na finiszu. Na początku palony dąb, potem budyń, wanilia i krówka mleczna, potem owoce i gruszka.Troszkę naszej siwuchy przed finiszem, przyprawy, pieprz i na końcu moc na języku.

 

Za 150 zł dla mnie nr 1.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dotarło

4da4abdfceaa0a93c622d7f28d0c2bb7.jpg
97620164f20fa459294278a63a7cd875.jpg

Na dodatkowe 10% z aplikacji nie zdążyłem ale pojawił się nowy kod w aplikacji na 5% z którego skorzystałem, także zakup bardzo się opłacił. Leci na półkę w kolejkę do otwarcia

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja już 12’ke wyzlopalem na początku lipca. Żałuje ze z 50’tki nie zostawiłem miałbym na porównanie ale nie planowałem kupowac 21 w retail a tutaj taki kawał się zdarzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, hej,

 

chciałbym się Was podpytać o jedną rzecz. Podobno od przybytku głowa nie boli ale mam zgryz.... 😬

 

Poniżej są flaszki, które mam aktualnie otwarte:

 

QrBu4Uv.jpg

 

A tutaj flaszki, które są zamknięte:

 

S6WAdMU.jpg

 

W związku z tym, że nie chce wszystkiego otwierać na raz to dawkuje sobie i jak zeruje jakąś butelką to w jej miejsce otwieram kolejną. Patrząc co mam w tej chwili otwarte i co mogę otworzyć co byście jako następne otworzyli?

 

Wyprzedzając trochę odpowiedz, to Torfiaki raczej odpadają bo na tą chwilę (z 10 butelek otwartych), mam otwarte 3 Szarlotki + Ardbeg więc raczej wystarczy dymów i torfów. Macallan 12YO nie liczcie bo tego ręka nie dotykam, tylko kijem przestawiam :P  Chodzi o przekrój wszystkiego aby nie walczyć ciągle z takim samym tematem przewodnim tylko móc w ramach otwartych butelek wachlować różnymi smakami i jak przyjdzie ten piątek/sobota to nalać sobie coś ciekawego a nie być skazanym tylko na Torfy bo ich mam najwięcej otwartych aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@disaster3 nie masz porzadnego porządnego burbonu więc EC12 Batch C. To będzie fajne uzupełnienie smaków które masz otwarte. W drugiej kolejności wybrałbym Deanston 12 i 18. Też nie masz żadnej butelki o takim profilu, chyba najbliżej ale wciąż daleko będzie Solist po burbonie. Deanstony otwierałbym jednak jednocześnie aby sprawdzić co dało kolejne 6 lat w beczce.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatinedzięki za sugestie, poczekam jesZcze do wieczora na innych jeśli się pojawią, i zdradzę swoje przemyślenia (które oczywiście miałem zanim wrzuciłem ten post )

Edytowane przez disaster3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności