Skocz do zawartości

Wódki, whiskey i inne mocne alkohole


Dszeffko

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, KaszaWspraju napisał:

Mi nie naliczyło dotatkowych 10% za rezerwację aplikacją.

Wysłane z mojego LG G6 przy użyciu Tapatalka
 

 

Musisz to odbić z aplikacji przy kasie przy odbiorze w lidlu.

 

1 godzinę temu, Palpatine napisał:

Z kodem 15% i aplikacja Lidl Plus powinno wyjść 149 zł. Ja właśnie konfiguruje koszyk 🧐

Ja ledwie dwie whisky uzbierałem ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Palpatine napisał:

Co wziąłeś? Ja myśle o Abundah, PC10 i jakiś burbon bym wziął ale chyba nic ciekawego nie ma

LMAO :D

Wziąlem dokładnie Abunadh i bourbon Four Roses Single Barrel, a o Port Charlotte mysłalem ale odpuścilem bo za drogo wyjściowo stoi i rabat w zasadzie robi zwykłą cenę więc olałem. Reszte albo mam/miałem albo nie interesuje mnie.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn znasz ten 4Rouses? Mnie zaciekawił bo ma 50% wiec powinien już coś sobą reprezentować.

PC10 wyjdzie 249 zł. To chyba dobra cena. Kiedyś płaciłem 272 w DW. Teraz potaniał ale doliczając przesyłkę to tyle mniej więcej wyjdzie.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn ja już go miałem i bardzo polecam. Bruichladdich to jest taka jakość ze klapki spadają niezaleznie od butelki, nawet jak nie do końca trafi się w gust smakowy. Niemniej moim zdaniem to najlepsza 10 na rynku, a jakościowo przewyższa Lagę 16. Ale ze mam od nich MRC01 a niedawno skonczylem właśnie 10 plus mogę mieć ja w tej samej cenie w DW „za rogiem” to tym razem tez zamówiłem tylko Abundah i 4Rouses. To chyba najlepsze i najbardziej opłacalne opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam MC10 kosi równo. Super Łycha!!!

 

Btw. Siemaneczko!!!

 

2 tygodnie urlopowania bez mediów, TV i nawet sieci GSM!!! Hardcore powiem Wam. Nawet nie wiedziałem ze takie miejsca są w PL

A jednak, jak ktoś chce to niech jeździe na Roztocze w las w wynajęty dom. Tak pojechaliśmy z rodziną. Jedynie córce się nie podobało bo jak tak można bez internetu????

 

No także ten.... wlasnie przyspamowalo mi Tapatalka, maile i kodami rabatowymi rzuciło... nadrabiam zaległości i sprawdzam co tam dają!!

 

Ja się jeszcze zastanawiam na Clyniesh z GOT bo to tez CS i Miler dość mocno chwalił z całej serii GOT w promo jak za CS może wyjść fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do teraz na spokojnie z zakupami przed urlopem. Ale w trakcie wpadła oferta i niestety nie mogłem odpuścić :P

Przetrzymane (do mojego powrotu) najnowsze dziecko J.Buss'a czyli chapter#8 . Tylko 131 butelki i udało mi się na jedną załapać:

 

y8HxrYLl.jpg

 

Poniżej opis z oferty:

 

Tamdhu Single Cask CS - 49% - 1997-2020 (23YO) - 1st fill Oloroso Sherry hoghsead - 131 but.

 

Whisky posiada intensywny mahoniowy kolor, mocny aromat, gorzkiej czekolady, kompotu wiśniowego, suszonych owoców oraz egzotycznych przypraw goździków i cynamonu.
W smaku czekoladowa, z nutami pomarańczy, moreli i ananasa, brązowego cukru, marmolady oraz orzechów.
Typowa Sherry bomba!!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine znając Twoją słabość do Sherry domyślałem się opis może Ci przypaść do gustu.

Ciężko mi tez się odnieść do ceny bo aż takiego przekroju flaszek nie mam i tyle w interesie nie siedzę. Natomiast te 131 flaszek wycenionych było na 899+ ship. Całość rozeszła się w godzine może 2 hrs od przesłania oferty mailowej..... także chyba było warto nabyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, disaster3 napisał:

@Palpatine znając Twoją słabość do Sherry domyślałem się opis może Ci przypaść do gustu.

Ciężko mi tez się odnieść do ceny bo aż takiego przekroju flaszek nie mam i tyle w interesie nie siedzę. Natomiast te 131 flaszek wycenionych było na 899+ ship. Całość rozeszła się w godzine może 2 hrs od przesłania oferty mailowej..... także chyba było warto nabyć ;)

 

130 butelek pewnie poszło w hurcie do w sumie kilku nabywców jako inwestycja, a jedna do Ciebie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Springbank 12 CS 55.3%

Batch 20/2020

WhiskyScore: 84/100 

 

Zapach: lakier do drewna, wiśnie, brzoskwinie, zupa warzywna, wanilia, alkohol, 

Smak: złożony, nie łatwa w odbiorze, brzoskwinia, ananas, pestka wiśni, drewno, słodka, 

Finisz: długi, złożony, słodycz, wiśnie, brzoskwinia, czekolada, lekko gorzkie taniny drewna, wytrawność

Jednak 15 stawiam półkę wyżej, ale ostatnio jestem fanem Sherry Bomb

B2293FE4-259A-45B0-A6FB-DA9454165CF2.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, czytałem gdzieś ze z tymi CS’ami jest tak ze jak się otworzy, zaczną łapać powietrze i odstają trochę to pozytywnie na nią może to wpłynąć. Ciekaw jestem jak zmieni się w czasie i czy to prawda. Ja jeszcze swojej nie otworzyłem. Zreszta sporo mam ich w kolejce do otwarcia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2020 o 17:43, Spawn napisał:

 

Musisz to odbić z aplikacji przy kasie przy odbiorze w lidlu.

 

Ja ledwie dwie whisky uzbierałem ;)

Czyli odbić kartę z aplikacji lidl plus, rezerwacja jest dopisana do tej wirtualnej karty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KaszaWspraju napisał:

Czyli odbić kartę z aplikacji lidl plus, rezerwacja jest dopisana do tej wirtualnej karty ?

Tzn ja z tego jeszcze nie korzystałem, ale widzę to tak że w aplikacji masz zakładkę "kupony" i tam masz kupon na 10% na whisky. A więc, podchodzisz do kasy i mówisz że chcesz odebrać zamówienie z winnicy. Pan/pani przynosi z zaplecza karton nabija na kasę przykładowo 300zł, a Ty mówisz że chcesz sobie kupon jeszcze wbić więc klikasz aktywuj na apce i pan/pani skanuje go z ekranu telefonu i Ci dodatkowo obniża kwote na kasie o te 10%. Kupony do mcdonaldsa w apce tak działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kavalan taki sobie Solist Sherry/Port i ex-bourbon moim zdaniem fajniejsze.

Jeszcze Caol Ila chapter #7 przede mną.
Jak znajdę chwile to jutro coś o nim skrobnę... bo jeszcze „siorbie” Kavalana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem się o nią pytać bo ostatnio dostałem newsletter z ta nowością i domyślałem się ze pewnie Ciebie zainteresuje. Mimo ze miałem już chwilowo zastopować to mnie nęci bo po zwykłym PC 10 jestem pozytywnie zaskoczony i jak ma być jeszcze lepiej to chyba grzechu warta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności