Skocz do zawartości

Wódki, whiskey i inne mocne alkohole


Dszeffko

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdemu pomożemy :) Nie ma co koledzy się wsydzić, trzeba poprosić forumowiczów o pomoc :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Palpatine napisał:

Kilkerran na mnie wrażenia nie zrobił, ale z Springbank 15 będziesz zadowolony, nie ma innej opcji. Jak dobra była to cena? Dużo lepsza niż w PL 350 plus kw?

Mi się spodobał po drugim podejściu + fakt że coraz ciężej go dostać bardzo mnie zmotywowało.

Odnośnie Springbank 15YO to ja znam cene 398 PLN z DW bo nie za bardzo wiem gdzie szukać niżej ceny więc odnoszę się do niej, natomiast w w/w sklepie DE to 65 Eur, liczac nawet po 4,6 PLn za 1 Euro to 299 (czyli 100wka taniej ;) )

 

14 minut temu, Spawn napisał:

Niezłą masz progresje cenową ;)

No jakoś tak wyszło. Stwierdziłem ze nie stać mnie na podstawki na całe flachy :P Warto napić się sample'a i iść dalej :) (chyba ze mega pewniak jak Laga 16 to wtedy kupić). Ale jak już kupować butelkę to mega pewną i już kliamtyczną, którą warto mieć :)

 

7 minut temu, Palpatine napisał:

Teraz to wszystko trzeba wypić. W barku z 15l rudej 😂

 

3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Jak masz problem to pomożemy :) towarzyszu zlikwidować zator barku :)

 

Dam radę, może rozłoży się to w czasie ale dam radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, disaster3 napisał:

Dam radę, może rozłoży się to w czasie ale dam radę ;)

jakby jakieś problemy to pamiętaj o kolegach z Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2020 o 22:52, Palpatine napisał:

Bakers 7y 107 proof

 

Nos: śliwka węgierką, syrop klonowy, spalony karmel, bardzo słodko pachnący, kwiatowo, wiśnia w czarnej czekoladzie, mięta 

Smak: oleisty, gesty, bardzo słodki, spalony karmel, wiśnia, tytoń, drewno

Finisz: łagodny, mleczna czekolada, słodycz, karmel, tytoń, gorycz, drewno.

 

Taki duży krok powyżej Rare Breed ale jednak do Elijah Craig jeszcze daleko.

@disaster3 liczę na szczegółowy opis Amrut sez-Oloroso Sherry. Poluje na niego.

Potężny smak, pewnie przez ten pieprz i palone dodatki. Trochę owoców i ciemnych słodkości. Przyjemnie rozgrzewa, nie w żołądku ale tak ogólnie. Odrobina wody w postaci ćwiartki kostki lodu pomogła uspokoić się i ułatwiła wyczuwać smaki. Gęstawy płyn. Za cenę z promocji warto, polecam szczerze.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No także ten, w końcu dotarły fanty z "zagramanicy", cieszę jak dziecko, Bo Killkerran 8YO to unikacić (ostatnią butelkę wziąłem) - jest to wersja Sherry Re-charred, Amrut pyszności (chyba tylko na rynek niemiecki był wypuszczony) no a Springbank 15YO to jak Springbank (ale był w sporo lepszej cenie niż u nas w PL a i tak miałem go wziąć), więc po co kupić 2 butelki jak można 3 😜

 

VYwUeEol.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie panowie!!!
Może nie do końca w w temacie ale małe powiązanie jest. Ja dzisiaj trochę delikatniej jeśli chodzi o procenty ale w klimacie Sherry pozostałem

5add4eb9be0cb372120753e7aceab79f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No także ten, w końcu dotarły fanty z "zagramanicy", cieszę jak dziecko, Bo Killkerran 8YO to unikacić (ostatnią butelkę wziąłem) - jest to wersja Sherry Re-charred, Amrut pyszności (chyba tylko na rynek niemiecki był wypuszczony) no a Springbank 15YO to jak Springbank (ale był w sporo lepszej cenie niż u nas w PL a i tak miałem go wziąć), więc po co kupić 2 butelki jak można 3
 
VYwUeEol.jpg&key=6e92733885de4fa8169cc62bf12b01a7068d8bfa8550a5ca920a4c38f0454b05
Gdzie kupowałeś?

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Piątek, piąteczek, piątunio...

Ps.
Muszę normalne szkło kupić na te pyszności. Sporo aromatów się marnuje.

4d209f5ad93833b34d3f1017dfcd11b2.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałeś?

Wrzucałem link wyżej ale był to sklep w DE

whisky-maniac.de

 

Natomiast Kilkerran była ostatni default_tongue.png

 

Szurnalem już tego Portera i coś mnie nosi

Coś czuje ze szurnę chyba tego Springbanka 15YO bo pozostałe nowe znam z sampli default_wink.png a Springbank nieśmiało się do mnie uśmiecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, espe0 napisał:

...a jak pichcić to z dobrym bourbonem w zasięgu ręki :D

 

IMG_20200528_201641.jpg

Co gotujesz Szymek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności