Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wódki, whiskey i inne mocne alkohole


Dszeffko

Rekomendowane odpowiedzi

highlander-butelka1-4158-1024x768-resize

IMO najlepsza łycha z tych do 40zł za 500ml, nie wali siarą jak choćby Golden Loch z Biedry.

3 godziny temu, Spawn napisał:

Red labal jest smakowo dla Ciebie ok?? Ta sa najgorsze pomyje jakie sa dostepne na rynku. To jest poziom wyrobow dla biedronki czy innego lidla tylko ze 2x drozszy. Ostre, strasznie bije alkoholem pomimo niskiego abv, gorzkie i smakuje jak palony plastik albo opona. Ja nie jestem w stanie tego przelknac bez duzej ilosci coli.

Soundman ma już tak przeoranie gardło i język jak słuch :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vonBaron napisał:

highlander-butelka1-4158-1024x768-resize

IMO najlepsza łycha z tych do 40zł za 500ml, nie wali siarą jak choćby Golden Loch z Biedry.

To weź Golden Loch 12 yo, jak promocja to 50 PLN za 0,7 dobrej whisky 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,  zupełnie coś innego warte swojej ceny

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jaro54 napisał:

W Biedronce i Lidlu są lepsze :) Red Label tylko jako ostatnia deska ratunku w akcie desperacji. :)

No cóż ja już tyle alkoholu wypiłem  że pewnie by starczyło dla 100 użytkowników z forum na całe życie...he,he.

Jak dla mnie każda Whisky to śmierdzi jak kapeć 2 letni jak powąchać albo sikami mysz...he,he.

Ale główna zaleta Whisky to ta że rozgrzewa...czego Wódka nie potrafi...jedynie Spirytus jest lepszy.

Jak chcemy poczuć ciepło w trzewiach ,jedynie Whisky, a czy taka za 30zł czy za 300zł ,szybko wodą popijaj, bo smakuje jak ostatnie zło...ale potem Niebo się pojawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Soundman1200 napisał:

No cóż ja już tyle alkoholu wypiłem  że pewnie by starczyło dla 100 użytkowników z forum na całe życie...he,he.

Jak dla mnie każda Whisky to śmierdzi jak kapeć 2 letni jak powąchać albo sikami mysz...he,he.

Ale główna zaleta Whisky to ta że rozgrzewa...czego Wódka nie potrafi...jedynie Spirytus jest lepszy.

Jak chcemy poczuć ciepło w trzewiach ,jedynie Whisky, a czy taka za 30zł czy za 300zł ,szybko wodą popijaj, bo smakuje jak ostatnie zło...ale potem Niebo się pojawia?

To spróbuj tego pięknie jabłkami pachnie, powinni do Iphona dodawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Soundman1200 napisał:

Jak będzie 5 litrowa butla za 200zł ,od razu biorę...tak to na jeden dzień szefie....?

Ale super jabłuszkowy smak :) a tak tanio w USA 1,5 ltr za 38 $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jak w Złocie dla zuchwałych, jak na audioholików przystało kolumny na czołg zamontować (byle dużeee) i posprzątać w tym kraju wreszcie w rytmie ulubionej muzyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiaterek Tullamore jest bardzoooo dobry jak to irlandzka, dużo delikatniejsza w smaku whiskey :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro54 napisał:

Wiaterek Tullamore jest bardzoooo dobry jak to irlandzka, dużo delikatniejsza w smaku whiskey :)

Tak bardzo dobra jest, nie pali w gardziel jak tania wóda  ;D lubię ją właśnie za tą delikatność. 

Co nie znaczy, że nie piję mocniejszej w smaku i aromacie whisky :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj jak nie piłeś tego. Bywa w Biedronce w fajnej cenie 

7331a87ab8639f3a304bc42a61d61da4.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio będąc w Niemczech kupiłem sobie   Tim Smith's Climax Moonshine , bohatera serialu bimbrownicy  który leci na discovery . trzeba przyznać całkiem  fajny smak. Choć nic nie przebije księżycówki mojego św pamięci teścia, on ją robił z pasji ech ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na upały z zamrażalnika :) albo coś takiego, też podaje się zmrożony :)

 

killepitsch.jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jesli jakims cudem jeszcze uda wam sie kupic - w Lidlu po 40 PLN jest znakomity blend Hunter's Glen 8YO, ktory z powodzeniem moze konkurowac z blendami w przedziale 100-150 PLN i jest bardzo ciekawy smakowo (i swietnie nadaje sie na lato).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
59 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

 

Litr dobrego paliwa to kilka stówek :) 

Kto ci takie bzdury powiedział? Jako paliwo nie lezakuje byle procent się zgadzał. I nie będzie takiej akcyzy jak na napoje więc to kilka złotych za litr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności