Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Głowa mnie boli i nie moge spać :O zastanawiam sie jaka mptrójke wybra


Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz czekam aż mi 16 class 4 przyjdzie, ale już dawno temu widziałem na ABi zdjęcia z ustawień systemu, gdzie wyświetlana była karta 32 GB - w dodatku SD - wpięta przez adapter. ;)

 

Nawet znalazłem ten wpis: http://anythingbutip...e-with-adapter/

Edytowane przez Guzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mówiłem, adapterek jest, bo wtedy nie było kart microsd większych od 16 GB. ;)

Teraz na pewno problemów z taką kartą nie będzie. Ale dla Twojej pewności niech się wypowie ktoś, kto takiego zestawu używa.

 

Choć szczerze mówiąc, sam się zastanawiam jaka to przyjemność przewijać do utworu w połowie listy, mając 30 GB muzyki, skoro przy 16 było to już dla mnie uciążliwe. ;d Szkoda, że w Rockboxie nie zastosowano idei z software'u Sonego - kliknięcie góra/dół -> poprzednia/następna pozycja, lewo/prawo -> kolejne litery alfabetu. Byłoby mega wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy, jakie kto ma nawyki w słuchaniu. Mnie czasami na mieście najdzie na coś, co zaczyna się dajmy na to, na literę 'M', a że jestem wrodzonym leniem i nie chce potem znowu się bawić w ustawianie biblioteki na wszystkie utwory, to jakoś się muszę dostać do tego utworu, żeby potem dalej leciało normalnie. ;d

 

Ale takie pojemności to już jest fajna baza do słuchania muzyki w bezstratnym formacie. Anyway, powinieneś być zadowolony, tylko zainteresuj się Rockboxem, bo w moim przypadku wskaźnik użyteczności baterii skoczył do 15 godzin, choć nie testowałem tego w praktyce. Na oryginalnym sofcie na pewno tyle nie było, gdy używałem karty pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czik a napisz jakiego masz clipa+ bo sa 3 wersje ilu gb ty posiadasz

 

Sansa Clip+ 4gb i kartę Sandiska.

 

Chociaż zdarzyło mi się wczoraj na rowerze mieć z nią pewien problem - odtwarzacz nie "widział" karty, ale po resecie było już ok. Do tego warto wspomnieć, że mam rockboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przyszly dzis sluchaweczki :D ale nie wiem gdzie je podpiac :D sansa niby ju zkupiona ale gosciu cos zwleka z przesylka :D wlasnie wpadlem na pomysl ze podepne je do lapka

 

heh dzialaja zaje..... czysty dzwiek i bardzo glosne super ciekawe jak z sansa beda chodzic

 

a pytanko czy mozna bez tych gumek wkladac do ucha? o proalfa mi chodzi. bez gumek heh przyjemniej i glebiej wchodza :D bez skojarzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności