Skocz do zawartości

Jakie Powinien Miec Funkcje Optymalny Jak Dla...


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Interesuje mnie moi drodzy jakie jest Wasze zapotrzebowanie, czy potrzebujecie urzadzen wielofunkcyjnych czy tylko do odtwarzania muzyki? Co powinien miec Wasz playerek? Czy powinien byc tylko na plyty, czy powinien miec tylko wbudowana pamiec , a moze powinien miec mozliwosc czytania plyt i jednoczesnie posiadac wieksza pamiec? Wtedy moznaby bylo zapewne idac do znajomego przegrac taka plytke w swoim playerku do pamieci i zgrac to w domu na dysk oraz na plytke? Mysle ze przy dzisiejszej technice jest to mozliwe ale chodzi mi o to jakie jest najbardziej optymalne wasze zapotrzebowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj bedzie tego troche ale postaram sie strescić :D

 

No wiec, jak dla mnie to playerek powinien być po przystępnej cenie i powinien być "kombajnem", czyli powienien mieć/obsługiwać:

- radio z RDS

- plytki DVD, nie mam DVD wiec sie przyda ;)

- wyjscie video

- system audio 5.1

- gry JAVA :P Nie mam komorki wiec przydadza mi sie :D

- zegarek z synchronizacją z jakiegos nadajnika :D, oczywiscie budzik, playerek budzilby grajac ulubiony kawałek :D

- wszelakie formaty dzwiekowe

- przejscia, lub jakies funkcje dla deejey'ów :P

- twardziel to byloby dobre, krotszy czas dostepu do plików niz w przypadku płyt

- maly ekranik jak w palmie :D

- moze jakis dostęp do neta [chyba przesadzam], no ale automatyczne sciaganie nowego firmwar'u albo chociaz powiadamianie, ze jest nowy B)

 

Moze troche przesadzilem, ale jakbym mial takie cudo to chyba bym był w pełni zadowolony/usatysfakcjonowany.

 

Nie wstawialem tam aparatu cyfrowego bo mam dostep do cyfrówki, no ale jakby byl to tez nieźle, wszystko pod ręką.

Tylko zeby nie byl za duzy i nie za mały, no bo przeciez kolorowy wyswietlacz ma miec jak w Palmie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że najlepiej mieć kilka urządzeń do różnych rzeczy, zamiast jedno.

Czyli nie potrzbuję playera z aparatem cyfrowym, ponieważ jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia...

Zresztą zawsze 2 w 1 czy 3 w 1 to nie to samo co np. urządzenie tylko do odtwarzania muzyki, czy aparat cyfrowy z matrycą 5 megapikseli :D

Więc: IMP-350 jest dla mnie wystarczający.

Jeżeli o pamięć chodzi to wystarczy te 8 MB flash ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, ale jakby dolozyli do serii h jakis slaby aparat cyfrowy to wygladaloby to co najmniej groteskowo, nie sadzisz? :D i wlasnie dlatego seria h w dalszym ciagu wyglada na solidny sprzet- zadnych dodatkow upadabniajacych ja np do ostatnich 'dresofonow' nokii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak , zgadzam sie z Toba Infi aparat w seri H bylby juz nie lekka a solidna przesada moim zdaniem ale zwroc uwage na to ze jesli ktos nie ma przenosnego playerka , ani dyktafonu , ani aparatu cyfrowego a nie zalezy mu az tak bardzo na jakosci to czy nie kupi sobie takiego flasha i do tego jeszcze niewielka pamiec przenosna, dla laika to swietny bajer a takich klientow u nas nie brakuje. To jest moje zdanie, moge sie mylic ale nie sadze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z realnych urozmaiceń to w moim iMPie przydałyby się:

-> RDS w radiu, a jak nie to przynajmniej nazywanie stacji

-> zegraek z budzikiem

-> ze dwie dodatkowe gry, może tetris i .....hmmm coś jeszcze :D

-> więcej obsługiwanych formatów dźwiękowych

-> czytanie przez playera poprawnie dłuższych nazw plików i info zawartch w tagach w płtach nagranych w Romeo ;)

-> poprawne wyświetlanie m.in literki ą :P:D

-> więcej miejsca i więcej znaków w 'tekście powitalnym'

-> bardziej urozmaicony equalizer

-> crossfading

 

'więcej grzechów niepamiętam'

 

A to co mi się marzy, to taki powiedzmy iFP-900 z pamięcią do 5GB, jakimis gierkami Java :D i może z jakimś innym zasilaniem - jakim hmmmm, takim jakiego jeszcze niema, przynajmniej oficjalnie <lol><rotfl>

Nic innego mi nie potrzeba, chyba, że coś pominąłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale zgodzisz sie ze mna Immanuel ze w przypadku H140 nie ma tego problemu co opisujesz?  Tutaj wszystko jest ok  tzn nic nie jest zrobione kosztem czegos...... wszystko jest jak najbardziej "git

 

Pewnie, Oliver27, IHP-140 to jest git, jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m4ciekk prosze Cie nie komejtujmy juz wiecej czyijs slow bo to do niczego dobrego nie prowadzi, a jesli sie mylisz i Immanuel rzeczywiscie tak sadzi jak pisze??? W sumie nawet gdybym nie mial H140 to rowniez sadzilbym iz aparat cyfrowy w tym modelu to juz przegiecie i wydaje mi sie ze wiekszosc z nas tak sadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie marzy zeby do mojego ifp wsadzili pamiec wieksza niz ta ktora jest... 4-5 gb i bylabym niewymownie szczesliwa :D:D:P:D a pozostale funkcje moga zostac tak jak sa teraz, byleby tylko wreszcie pojawil sie firmware ums z obsluga ogg'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......i nie stworzy bo kto by kupil reszte sprzetu gdyby jedno mialo to co wiekszosc z nas interesuje to jest cala machina ktorej priorytetem jest by zrobic tyle tego sprzetu i tak zroznicowanego zeby sprzedac go jak najwiecej i jak nawiekszej puli klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z cenami to roznie bywa, wystarczy popatrzec na serie ifp5xx klocek z pojemnoscia 1GB kosztuje oficjalnie tyle co moj H140 a jak sie to oprzeklada na uzytecznosc? jak dla mnie nie ma roznicy czy mam w kieszeni 50g czy 150g majac do wyboru takie mozliwosci jak seria H i pojemnosc H140 jest on dla mnie bezkonkurencyjny....... I nie dlatego ze go mam , bo tak twierdzilem zanim zrodzila sie we mnie mysl zeby go kupic zreszta przypuszczem ze wielu z Was tak mysli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Oliverem, wole już ponosić te pare gram więcej i tylko wrzucać muzykę aż do zapełnienia niż wymieniać co jakiś czas. 1 Gb to niby dużo ale tak na prawde to bardzo często biorę sobie jakąś płyte z mp3 i po wyjściu okazuje się że nie ma na niej nic co bym chciał teraz posłuchać. :D a z H140 miałbym wszystko pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

No to wychodzi na to, że odtwarzacz powinien być:

1. Wielkości połowy obecnego h-140.

2. Cała jego powierzchnia powinna byc wyświetlaczem, najlepiej kolorowym.

3. Powinien mieć dysk twardy, a jak nie to powinien czytac MD o pojemności 4,7, poza tym czytnik kart pamięci mógłby mieć i pamięc flash.

4. Bezprzewodowy pilot, radio i cała ta reszta o której już mówiono...

5. No i oczywiście jako gratis za takie cudo, przy zakupie powinno się dostawać słuchawki takie, jakie się samemu wybierze z oferty pod warunkiem, że ich cena nie będzie większa od ceny samego odtwarzacza :lol:

 

To byłby szczyt marzeń i chyba upakowania zaawansowanej technologii w jednym urządzeniu... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności