Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SoundMagic ES18 - "pykanie"


ubidragon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem ok. 3 miesiące temu z allegro słuchawki SoundMagic ES18 i jestem z nich bardzo zadowolony. Nie wiem czy to podróbki, chociaż raczej nie, cena podobna, opakowanie i osprzęt wydają sie być oryginalne i jakość dźwięku też na to wskazuje (chyba, że ktoś umie rozpoznać podróbkę i może pomóc) po 2 miesiącach zeszła farba z tyłu słychawek z zaznaczaeniem kanałów więc musiałem inaczej to oznaczyć. Njaważniejszy problem zauważyłem od kilku dni. Co prawda nie chcę winić tu od razu słuchawek , bo niedawno też miałem nieco spustoszający atak wirusa Jeefo na komputer, ale został usunięty a system chodzi sprawnie. Gry były przeinstalowane po ataku. Rzuciło mi się w uszy mocno podczas grania w Call of duty, gdzie głośność była ustawiona jak zawsze i było dobrze i wcale tak po uszach nie waliło. Rzucając granat zamiast wybuchu słuchać dużo głośniejsze bardzo wysokie i nieprzyjemne, charakterystyczne "pyknięcie". dopiero po znacznym zmniejszeniu głośności (prawie o połowę) efekt ustał, ale gra była dość cicho. Podczas odtwarzania filmów/słuchania muzyki nawet dośc głośno problem się nie pojawia, także w większości gier spokój. Ten sam efekt pojawił się z niekomercyjnej grze Euthanasia, gdzie w większości miejsc podczas obracania się, stale pyka. Dziś problem pojawił się znowu podczas odtwarzania filmu na Youtube, tez od czasu do czasu pykało i musiałem znacznie obniżyć poziom głośności. Co prawda kilka razy z kilkucentymetrowej wysokości uderzyły tyłem o biurko z charalterystycznym dźwiękiem, ale nie sądze żeby się uszkodziły. Pozdrawiam i licze na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świerzo po formacie, wstępny test na youtube pokazuje, że wszystko jest w porządku. Poprawiłem też kabel. Na pełnej aż za dużej głośności żadneog pykania. Wcześniej pojawiało się przy głośniejszych dżwiękach przy wszystkich tonach. Zaraz zrobie test w grach i powiem czy to wirus był problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności