Jump to content

Recommended Posts

Hej, właśnie dostałem ze stanów kindle 4

No i mam problem,jak w to wgrać jakieś oprogramowanie polskie,jak wrzucać książki,konwertować je itd...

Jeśli jest ktoś kto przez to przechodził,ma doświadczenie i chce pomóc to proszę o kontakt, będę naprawdę wdzięczny

za dużo pytań naraz

- oficjalnego firmware'u po polsku nie ma

- wrzucać po kablu usb albo wysyłając na adres @kindle.com

- konwertować calibre albo lepiej amazonowy kindle previewer (otwierasz .epub i sam się konwertuje do formatu kindle)

No tak troch się napaliłem ;d

Poczytałem tu i tam,wgrałem to i tamto i w zasadzie teraz pozostaje jedno pytanie,skąd brać ebooki?

Format MOBI wchodzi pęknie bez konwersacji,ale jak mam w Wordzie to trzeba konwertować, i tu mówisz że amazonowy program jest dobry,ale czy do doc też?

• Legendarny

jest spolszczenie itp- zapraszam na forum e-książki :) tam masz wszystko.

do konwersji jest lepszy pdf to epub (ma też konwersje do kindle) a do reszty kindle. jak coś wal pm :)

Edited by Azahiel

pliki DOC wysyłasz na amazonowy adres @kindle.com (sprawdź w ustawieniach Kindle jaki masz konkretnie) i same się skonwertują - dostaniesz je prosto na urządzenie (o ile jest podłączone do wifi) albo jako link w mailu zwrotnym (wtedy sam sobie skopiujesz)

ebooki biorą się oczywiście z... eksięgarni :) chcesz kilka linków?

a promocji i darmowych szukaj na swiatczytnikow.pl przykładowo

(inne źródła to strony typu gutenberg z darmowymi książkami, wysyłanie sobie artykułów prosto z przeglądarki przez readability etc. linków do warezu nie dostaniesz gdybyś przypadkiem na to liczył ;> )

• 4 weeks later...

A w moim padl wyswietlacz - wieczorem jendego dnia wyswietlal, nastepnego wieczora krzaki... W openreadres.pl po konsultacji z amazon przyjeli na gwarancji (choc oczywiscie otrzymalem uprzednio wyklad, ze to uszkodzenie mechaniczne z mojej winy), zobaczymy ile to potrwa :)

Wlasnie dzwonili z openreaders - czytnik wymieniony (jutro kurier przywiezie), slowem cala sprawa zajela mniej niz tydzien od wysylki przeze mnie czytnika do Rzeszowa.

Edited by wkamil

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Gourney
      Witam

Serdecznie dziękuję Michałowi z krakowskiego sklepu za świetną obsługę i sprawną realizację zamówienia.

Zdecydowałem się na zakup powystawowego playera i w związku z tym zainteresowany byłem jego stanem wizualnym i kondycją baterii. W tym celu napisałem do Michała, który nie tylko odpowiadał szybko na wszystkie moje pytania, ale pstryknął fotki odtwarzacza, a nawet nagrał film. Poza tym dwukrotnie przetestował baterię i błyskawicznie wysłał zamówienie.

Jako klient sklepu czuję się dopieszczony.

Raz jeszcze serdecznie dziękuję, oby tak dalej!

Gourney
    • By Cedrik
      Witajcie,

Mam dwa pytania - w zasadzie jedno to problem, drugie - już ciekawość :]

Posiadam: ZEN MX 16 GB

1. Mam problem z kartą SD, w zasadzie z tworzeniem biblioteki muzycznej - za każdym razem, kiedy włączam odtwarzacz i chcę wysłuchać czegoś z karty, muszę czekać, aż utworzy się biblioteka muzyczna, co trwa 20-40 min. Pobranie ze strony producenta najnowszego oprogramowania, jak mi poradzili w pomocy technicznej - nie pomogło. Na pytanie, co zrobić dalej, dostałem odpowiedź, iż mam pobrać nowe oprogramowanie. A gdy to znów zrobiłem - nie pomogło. Więc na pytanie, co zrobić dalej, dostałem odpowiedź, że mam pobrać nowe oprogramowanie...

2. Czy jest jakiś sposób, by odtwarzacz pokazywał muzykę w folderach, tak, jak sobie to poukładamy w komputerze? Przyznam, że przeszukiwanie standardowych list odtwarzania jest męczące, zaś by stworzyć playlistę, trzeba odznaczać po jednym utworze. No i teraz jak posiadam ich ponad 1000, to mam je segregować po jednym?

Kupiłem odtwarzacz ZEN już dwa razy, pierwszy mi ukradli, drugi raz zakupiłem z powodu (głównie) możliwości rozszerzenia pamięci kartą SD. Druga w kolejności zaleta - kształt, łatwo wpasowujący się w kieszeń. Została tylko zaleta druga... ;/
    • By Cowon
      Pojawiło się nowe oprogramowanie do Cowona X7.

Wszystkie szczegóły w linku:

COWON X7 Firmware V2.11

• By Cowon
      Pojawiło się nowe oprogramowanie do Cowona Z2.

http://www.cowonglobal.com/zeroboard/zboard.php?id=C08&category=&no=483
    • By Cowon
      Pojawiło się nowe oprogramowanie do Cowona i9.

COWON I9 Firmware V1.16
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy