Skocz do zawartości

Meet w Warszawie. 21.07.2012 / Sienna 61 / 14:00


D@rkSid3

  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy się spotykamy?

    • W tą sobotę, dnia 21.07.2012
    • W przyszłym tygodniu.


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, szkoda, że mogłem wskoczyć tylko po tipsy (sorry chłopaki, ale dzisiaj byłem naprawdę zawalony).

Chciałem cholernie posłuchać K3003, ale jak Andrzej powiedział mi "Wygrzeb z uszu Damiana" to mi się jakoś odechciało :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki. Niestety oświetlenie było średnie, więc i średnio z ostrością. Dlatego też brak zdjęć z salonu odsłuchowego, gdzie leżała największa część sprzętu.

 

_MG_3346.jpg

Colorfly CK4 + JDS labs wzmacniacz

_MG_3347.jpg

od lewej: ossomac, D@rkSid3, 4ndr3 (łokieć), Jackzor, Yedi, lawrence, Perul,

_MG_3348.jpg

ossomac, Pawlo (mistrz drugiego planu), filaudio (głowa), D@rkSid3, 4ndr3, lawrence, Yedi.

_MG_3349.jpg

lawrence z IE8 + kabelek Whiplash silver

_MG_3351.jpg

Pawlo (shure e5c), D@rkSid3 (ATH ESW9 + rocoo P), Jackzor (V-moda M80)

_MG_3352.jpg

4ndr3 (AKG K3003i)

_MG_3353.jpg

D@rkSid3 (ATH ESW9 + rocoo P)

_MG_3354.jpg

Perul (V-Moda M80)

_MG_3356.jpg

Colorfly C3, Shure E5c, CK4, JDSlabs, iRiver AK100 aka. Teardrop aka. Penetrator

_MG_3358.jpg

Ranel (s:flo + Shure SHR940)

 

 

[Edit] teraz widzę, że forum jakoś dziwnie wyblakło zdjęcia, także sorry...

 

Moje przemyślenia na temat sprzętu są takie.

 

Studio-V plus Shure SHR940. Podpiąłem od niechcenia bo to było pierwsze co wpadło mi w rękę i od razu zagrało przecudownie. Jedno z najlepszych zestawień synergicznych jakie słyszałem. Bardzo dobrze się uzupełniły te sprzęty. Bas był taki jak lubię, czyli go nie brakowało, ale się nie rozmywał, średnie tony lekkie i zwiewne ale dociążone na dole, wysokie szczegółowe, ale nie ostre. Do tego powalająca przestrzeń jak na słuchawki zamknięte. Dla mnie 10/10

 

iRiver AK100 - o taaak... Gra to starą szkołą iriverowską czyli lekko ocieplony ale nie nadmiernie. Piękny bas, piękna szczegółowość. Całkiem sensowne połączenie dotyku i ciekawej obudowy. Soft do dopracowania, choć jest lata świetlne przed s:flo czy inną chińszczyzną. Z UM Merlin stworzył bardzo dobre połączenie. Dla mnie plasuje się naprawdę wysoko co najmniej na tej samej półce co HiFiman czy Colorfly. Jednak zarówno HM jak i Colorfly zazwyczaj grają jakby na siłę wymuszonymi detalami, w iriverze czegoś takiego nie ma. Dźwięk jest płynny i odtwarzany w sposób bardzo naturalny. Z Merlinami spędziłem z nim ładnych 20-30minut.

 

Beyerdynamic DT1350 - nieźle grają, mają piękne wysokie tony i są bardzo wygodne. Ale w sumie to wszystko....

V-moda M80 - zaskoczenie. Jedne z najlepszych słuchawek portable jakie słyszałem, w dodatku są pancerne. Dźwięk jest bardzo spójny, bas lekko podbity, dzięki temu mają fajne uderzenie na niskich tonach. Jednocześnie scena jest bardzo szeroka i szczegółowa, wokale czy średnie tony nie są przy tym schowane czy wycofane. Duży dźwięk w małym opakowaniu. Jedyny mankament to wygoda, z moimi uszami, niestety długo bym w nich nie wytrzymał.

 

Colorfly C3 - fajnie zagrał, jak na tak mały grajek, posiada ogromny potencjał, chociaż obsługa jest dla mnie idiotyczna.

 

To z grubsza tyle. Coś tam jeszcze słuchałem, ale nic wartego uwagi

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam lans-fotkę z dokami za 4 tysie. :D

 

Właśnie, DT1350. Zagrały mocno specyficznie, ciut mało dołu a jak już był to krótki i wstydliwy za to bardzo szybki. Wykonanie dosłownie mega, wygoda tak samo, izolacja jak na nauszne fenomenalna. Vmoda z kolei leżały mi na łbie słabiutko przez co zniechęciły. Z dwóch wolał bym DT1350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurza Was w DT1350 szeleszcząca góra oO ?

One miały dla mnie dziwną dziwną charakterystykę, na pewno na tym, co na nich puściłem ;-) i dużo bardziej wolę Forzowe HD25

 

v-moda były super, gdyby trochę mniej basu, to dla mnie bajka. Chociaż nie wiem, ile bym w nich wytrzymał na uszach

 

K3003 - były fajne, ale nie zmiotły mnie. Ta góra mi się nie podobała, taka.. szeleszcząca. Merliny dużo bardziej mi się widziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umarłbym 3 razy wydając ponad 4 kafle (pierwszy raz) na doki (drugi raz) i dostałbym szeleszczącą górę (trzeci raz) :mellow:

 

 

 

Mnie się DT1350 nie spodobały wcale. Mało i miękkiego basu, szeleszcząca góra... do średnicy nie mam jedynie zastrzeżeń. Wykonanie, tłumienie ok, ale wygoda... e-e.

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym pozytywnym zaskoczeniem były Cresyny C555 (jeśli dobrze zapamiętałem oznaczenia) - jasne, przestrzenne granie nie pozbawione basu - śmiało mogą konkurować z PX200 II (choć są mniejsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K3003 - były fajne, ale nie zmiotły mnie. Ta góra mi się nie podobała, taka.. szeleszcząca. Merliny dużo bardziej mi się widziały.

A ja im założyłem basowe filtry i dały radę. Acz chyba na średnich góry było by akurat.

Baj de łej serio musiały być dla Ciebie cienkie jak nie Twoje customy Ci się bardziej spodobały. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K3003 - były fajne, ale nie zmiotły mnie. Ta góra mi się nie podobała, taka.. szeleszcząca. Merliny dużo bardziej mi się widziały.

A ja im założyłem basowe filtry i dały radę. Acz chyba na średnich góry było by akurat.

Baj de łej serio musiały być dla Ciebie cienkie jak nie Twoje customy Ci się bardziej spodobały. :P

No oczywiście te customy nie były lepsze pod względem wygody ;-) ale SQ dla mnie dużo wyżej. Takie Merlinowe brzmienie mógłbym mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany słucham sobie moje vmoda z bravo v2 z lampką ecc82 Mullarda .. jak to piknie gra ... I sprzedaje Shure bo nie mnie stać teraz na Studio .. ale wróce do nich jeszcze :(

Edytowane przez Yedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności