Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Doki do cowon e2- cena około 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Planuję wymienić moje a-jays two, ponieważ zostałem sterroryzowany przez moją dziewczynę i zostały mi "siłą" odebrane :). A tak na poważnie chodzi o to, że grają dosyć przyjemnie w takich gatunkach jak rap, reggae, trochę elektroniki, jednak niestety przy rocku potrafią się gubić i dźwięk wychodzi trochę zlany. Możliwe, że jest to wina połączenia z odtwarzaczem. Szukam słuchawek, które posiadają nisko schodzący bas i szeroką scenę, ważne jest również żeby zgrywały się z moim cowonem e2. W niedalekiej przyszłości planuję dokupić do mojego laptopa fiio e10 i z nim również będą grały. Zastanawiam się nad nuforce ne-700x oraz nad shure se215(chociaż podobno one mają wąską scenę). Do tego jeszcze pytanie czy odczuję znaczącą zmianę dźwięku w porównaniu do a-jays two? Moglibyście coś ciekawego polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też czytałem o nich ale trochę cena mnie zniechęca. Chociaż jeżeli będą warte każdej złotówki to poważnie nad nimi pomyślę. Ale może jest coś trochę tańszego i równie dobrego? Nie ukrywam, że coraz bardziej przekonuję się do shure se215.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shurki to dobre słuchawki, z E2 zgrywają się świetnie. Nosi się over-the-ear, więc komfort jest. Kabel odłączany, a do tego pancerne wykonanie. ;)

Tylko że mają charakterystykę raczej basową.

W każdym razie moim zdaniem do E2 w granicach 3 stówek albo SE215 dla funowców albo Audeo dla analityków. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nigdy nie słuchałem słuchawek z przetwornikami armaturowymi i trochę boję się takiego wyboru. Wyczytałem natomiast, że mają "czystszy" i bardziej krystaliczny dźwięk a taki mi bardziej odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To polecam najpierw posłuchać przed zakupem... bo teoretycznie charakterystyka odpowiada, ale już sprawdzian "w praniu" może wypaść nie ciekawie.

Ja tak miałem z Shure SE-102. Polecane do E2 były, dźwięk raczej neutralny, to kupiłem, ale niestety chyba jednak jestem bass-headem, bo jak dla mnie grają za ostro i zbyt uwydatniona jest góra i środek. SE-215 słuchałem u kolegi i jestem w siódmym niebie. Tylko teraz mieć pieniążka i można dokonać zakupu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie mam możliwości posłuchać ani audeo ani shure bo w mp3store ich nie sprzedają, a nie mam nawet znajomego, który by takie słuchawki posiadał. Tak czytam i czytam o nich i powoli głupieje :) Może ktoś mógłby się na ich temat krótko i konkretnie wypowiedzieć (głównie chodzi o audeo)? Na korzyść shure przemawia to, że posiadają lepsze wyposażenie niż audeo. Ale to nie jest wyznacznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź Soundmagici PL50, o będziesz miał ogólny zarys brzmienia armatur. w Gdańsku w mp3store są i można je sprawdzić. wtedy będziesz mógł pomyśleć o Audeo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Wydaje mi się, że słuchałem ich jak byłem kiedyś w mp3store. Z tego co pamiętam grały bardziej szczegółowym brzmieniem z lekko powściągliwym basem tzn. bas stara się nie wchodzić na inne pasma i jest bardziej punktowy a przez to brakuje mu głębi takiej jaka jest w lepszych słuchawkach z dynamicznym przetwornikiem. Dobrze to rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności